افزایش قیمت در بازار سایپا/ تیبا 2 رکورد زد + جدول

به گزارش رکنا، براساس ارزیابی های صورت گرفته و با عبور قیمت دلار از مرز حساس امروز قیمت خودرو هم در بازار افزایشی شد، بطوریکه در کنار محصولات ایران خودرو امروز سایپایی ها نیز با رشد قیمت در بازار عرضه شدند.  

به گفته فعالان بازار خودرو، رشد قیمت دلار در بازار در کنار اخبار منفی مذاکرات عمده دلایلی است که موجب شده تا قیمت خودرو در بازار افزایشی شود.

وضعیت محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز «تیبا 2 معمولی» با افزایش سه میلیونی قیمت بیشترین رشد را  ثبت کرد و قیمت آن به 180 میلیون تومان در بازار رسید. ارزیابی های صورت گرفته نشان دهنده آن است که «تیبا صندوقدار» هم امروز با افزایش یک میلیونی در بازار با قیمت 169 میلیون تومان عرضه شد. از سوی دیگر «ساینا» هم با افزایش دو میلیونی در بازار 183 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت خانواده کوییک امروز هم رشد یک میلیونی قیمت در بازار داشتند و براین اساس قیمت «کوییکR» در بازار به 190 میلیون تومان رسید و قیمت «کوییک معمولی»  هم به 189میلیون تومان شد.

رصد بازار خودرو همچنین نشان دهنده آن است که قیمت «شاهین» هم امروز با افزایش یک میلیونی در بازار 343 میلیون تومان شد.

سایپا

آیا این خبر مفید بود؟