چرا باید شهر در شب برای یک طبقه خاص خالی شود؟

محدودیت های شبانه چندین ماه است که اعمال می شود. علی رغم اعمال محدودیت های شبانه اما باز هم یکسری از ماشین ها در خیابان ها تردد می کنند. خضریان نسبت به اعمال محدودیت های شبانه انتقاد کرد. او در انتقاد از محدودیت های شبانه گفت: چرا باید شهر در شب برای یک طبقه خاص خالی شود؟

به گزارش رکنا، علی خضریان در تذکری شفاهی در  جلسه علنی (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی باید پیگیر اجرای عدالت در کشور باشد. وضعیت محدودیت ترددهای شبانه در کشور به ویژه در تهران باعث شده تا شهر برای طبقه مرفه در شب خالی شود.

وی در ادامه اظهار کرد: برخی تحت عنوان جریمه تعیین شده با پرداخت آن شب‌ها به گشت و گذار می‌پردازند اما یک خانواده که بخواهد بیمار خود را به بیمارستان ببرد علاوه بر هزینه‌های درمان باید جریمه بپردازد. زمانی که فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران اعلام می‌کند این محدودیت شبانه اصلا تاثیری در وضعیت کرونا ندارد چرا اصرار بر اجرای آن داریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس باید به این موضوع ورود کرده و گزارشی را به مجلس ارائه کند، چرا شهر باید در شب برای یک طبقه اجتماعی خاص خالی شود، باید در این زمینه تجدید نظر شده و نباید بر تصمیمات اشتباه اصرار کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟