کرونا جان ۲۰۰ ایرانی دیگر را گرفت / ۳ شهر در وضعیت قرمز، ۲۶۲ شهر در وضعیت نارنجی

آمار کرونا / به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، دکتر سیماسادات لاری - آخرین آمار مبتلایان ، جانباختگان و بهبودیافتگان از کرونا را تا امروز بیست و پنجم اردیبهشت ماه اعلام کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه تا کنون یک میلیون و ۷۵۶ هزار و ۹۵ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۳۵۲ هزار و ۶۲۶ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به دو میلیون و ۱۰۸ هزار و ۷۲۱ دُز رسید گفت: از دیروز تا امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۷۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که هزار و ۲۸۲ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به دو میلیون و ۷۳۹ هزار و ۸۷۵ نفر رسید.

دکتر لاری تاکید داشت : متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۶ هزار و ۶۳۳ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون دو میلیون ۲۱۰ هزار و ۸۵۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

پنج هزار و ۳۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۱۷ میلیون و ۸۸۲ هزار و ۴۶۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۳ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۶۲ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۸۳ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ، در 24 ساعت گذشته، مجموعا 52 هزار و 123 دز جدید واکسن کرونا به ایرانیان تزریق شده است . آمار واکسیناسیون به دو میلیون و 108 هزار و 721 دز رسیده است که نشانگر سرعت پایین واکسیناسیون در روزهای اخیر است .

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟