بیمه های پایه و تکمیلی در دوران کرونا جهت خدمات روان شناسی و مشاوره اجرایی شود

بیمه تکمیلی برای خدمات روان شناسی و مشاوره بایستی تخصیص داده شود و سازمان نظام روان شناسی و مشاوره در این جهت در تلاش است.

به گزارش رکنا، دکتر محمد حاتمی روز شنبه مورخ 11/2/1400 دردیدار حضوری با دکتر محمدباقر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در مدت 18 ماه گذشته مردم کشورمان در شرایط بحران بسر برده اند، این امر استرس، اضطراب و آمار اختلالات روانی را افزایش داده است، در شرایط بحران مردم به شدت نیازمند مشاوره های روان شناسی می باشند، این امر می تواند در آرام سازی جامعه و ارتقاء کیفیت زندگی و همینطور پیشگیری از آسیب های اجتماعی-روانی بسیار موثر باشد و در دوران پساکرونا وضعیت از این هم بدتر است.

درخواست داریم در کوتاه ترین زمان ممکن بیمه های پایه و تکمیلی طبق بند ج ماده 102 قانون برنامه ششم توسعه وضع گردد. تا مردم بیشتر از این آسیب نبینند.

در ادامه دکتر نوبخت اظهار داشت: از حضور رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره در سازمان برنامه و بودجه و توضیحات شفاف و روشن که درباره وضعیت سلامت روان مردم دادند، تشکر می کنم.

معاون رئیس جمهور گفت: مطمئن باشید، حداکثر مساعدت را در این امر مهم خواهم کرد و دستور دادند این مساله فوری بررسی شود . در این دیدار دکتر اصغر عبدالهی معاون حقوقی و پارلمانی سازمان نظام حضور داشتند و مقرر شد در روزهای آتی در جلسات کارشناسی که در سازمان برنامه و بودجه تشکیل می شود. مساله بیمه های پایه و تکمیلی پیگیری جدی شود.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟