دکتر نمکی زودتر عذرخواهی کند !

به گزارش رکنا،فضای مجازی به سخنان دکتر نمکی واکنش نشان داد. دکتر نمکی زودتر عذرخواهی کند. اظهارات تازه دکتر نمکی باعث دلخوری کارکنان بهشت زهرا (س) شده است.
اظهارات غیرمتعارف وزیر بهداشت با عث دلخوری کارکنان بهشت زهرا (س) شد.

دو روز پیش سعید نمکی وزیر بهداشت از کسانی که کرونا را جدی نمی‌گیرند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند با عصبانیت انتقاد کرد و خطاب به آن‌ها گفت: «ما داریم فریاد می‌زنیم که اپیدمی گرفتارمان می‌کند، چرا گوش نمی‌کنید؟ اینطور که نمی‌شود مملکت اداره کرد. چقدر باید فریاد بزنم و بگویم. خدا شاهد است که داغ این شهدای سلامت دارد مرا نابود می‌کند. ناب‌ترین بچه‌های نظام سلامت را از دست دادم. داغی برای هیچ فرماندهی بالاتر از این نیست که افسران ارشد و سربازانش را ازدست بدهد آن هم به دلیل ندانم کاری و سهل انگاری دیگران. من وزیر خبر ندارم چه کسی می‌آید و بیرون می‌رود. فقط شدم ته رودخانه، زخمی و جنازه جمع کن. بجای وزیر بهداشت بگوئید مدیرکل مرده‌شورخانه. این درد بزرگی است.»

اما بخشی از این اظهارات وزیر بهداشت موجب ناراحتی قشری از جامعه شد که از زمان ورود کرونا تا به الان پا به پای نیروی‌های سلامت زحمت کشیدند و با تمام خطراتی که برایشان داشت، افرادی راکه کرونا جانشان را می‌گرفت به دل خاک می‌سپردند. همان‌ها که وزیر بهداشت با عصبانیت می‌گوید از این به بعد مدیر کل مرده شور خانه خطابش کنند. حالا کارکنان بهشت زهرا (س) ناراحتند از این نوع حرف‌زدن وزیر بهداشت و آن را توهین به این زحمتکشان جامعه می‌دانند.

اما نوع حرف زدن وزیر بهداشت در مورد کارکنان بهشت زهرا (س) نیز با واکنش‌هایی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی روبه رو شده است.

یکی از کاربران در این مورد نوشته است: «دلم برای کارکنان بهشت زهرا(س) هم کبابه. اون بندگان خدا هم تو خط مقدّم‌اند، ولی مثل دکتر-پرستارا کسی حلوا حلواشون نمی‌کنه که هیچ، تازه وزیر بهداشت اینطور بهشون توهین می‌کنه»

کاربر دیگری گفته است: «یکی از گروه‌هایی که در بحث کرونا زحمت می‌کشند و خیلی هم کم دیده می‌شوند کارکنان بهشت زهرا(س) هستند. حفاظت ازسلامت اونها یکی از مهمترین اولویت هاست و از طرفی هم حقشون نیست که وزیربهداشت بخواهد در موردشان اینطور سخن بگوید»

یکی دیگر از کاربران اینطور می‌نویسد: «جناب آقای وزیر مدت هاست به خاطرشان بالا و کار بزرگ کارکنان بهشت زهرا(س) از آن‌ها با عنوان تطهیرگر یاد می‌شود. از لفظ مرده شور برای تحقیر ایثارگران فعال در بهشت زهرا (س) استفاده نکنید!»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟