نائب رئیس شورای شهر تهران: حق ندارید از وزیر بهداشت حمایت کنید آقای وزیر باید عذرخواهی کند

" مرده شورخانه " کلمه ای است که شورش مدیران شهری را بار دیگر بر علیه وزارت بهداشت در پی داشته است.

به گزارش رکنا، نایب رئیس شورای شهر تهران میکروفون ناهید خداکرمی را به دلیل دفاع از صحبت‌های روز گذشته وزیر بهداشت قطع کرد و صحن امروز شورا با حواشی همراه شد.

صحبت‌های روز گذشته سعید نمکی وزیر بهداشت مبنی بر اینکه «مرا وزیر مرده‌شورخانه بدانید» با واکنش‌هایی در صحن امروز شورای شهر همراه شد.

ابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر تهران از وزیر بهداشت خواست که از کارکنان بهشت‌زهرا (س) عذرخواهی کند.

ناهید خداکرمی درباره این موضوع گفت: ضمن دلجویی از کارکنان بهشت‌زهرا (س) باید نیز به این مسأله واقف باشیم که سعید نمکی در شرایطی نظام سلامت را مدیریت می‌کند که نه امکانات لازم برای واردات واکسن را دارد و نه منابع مورد اعتماد و ارز کافی برای این مسأله و مدیریت کرونا وجود دارد.

وی گفت: وزیر بهداشت هر روز با از دست دادن تعداد زیادی از کادر درمان مواجه است و برای خرید و واردات واکسن هم تا حدودی دستش بسته است و طبیعی بوده که در این شرایط بار کلمات خود را حفظ نکند بنابراین من به عنوان عضو شورای شهر درباره این قضیه عذرخواهی می‌کنم.

در ادامه ابراهیم امینی با انتقاد به خداکرمی گفت: شما چرا عذرخواهی می‌کنید وزیر بهداشت باید عذرخواهی کند شما حق تذکر و عملکرد مدیریت شهری را دارید و نمی‌توانید بابت عملکرد دیگر مسؤولین عذرخواهی کنید.

خداکرمی که تمایل به ادامه صحبت در مورد این موضوع داشت هنگام صحبت کردن ابراهیم امینی دستور قطع میکروفونش را داد و از حجت نظری خواست تذکرش را بیان کند که البته نظری گفت صحبت‌های من هم در این مورد است و اگر قرار است به من هم تذکر داده شود اصلا آن را مطرح نکنم. این درگیری لفظی سرانجام با عذرخواهی امینی از خداکرمی پایان یافت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟