توضیحات فروشگاه شهروند درباره دستگیری مدیرانش

دستگیری مدیران شهری این روزها در صدر خبرها قرار گرفته است. دستگیری دو شهردار منطقه 8 و 2 همچنین تعدادی از مدیران فروشگاه شهروند طی روزهای اخیر منتشر شد.

به گزارش رکنا، روابط عمومی فروشگاه شهروند جهت شفاف سازی اطلاعیه ای صادر کرده است. متن توضیحات روابط عمومی شرکت شهروند به شرح ذیل است: "به اطلاع می‌رساند که شرکت شهروند در راستای سیاست‌های چابک سازی و شفاف سازی اقدام به آماده سازی این مجموعه برای ورود به بازار سرمایه کرده است.

طبیعی است برای رفع ابهامات و اشکالات اجرایی، موضوع توسط دستگاه‌های ذیربط در دست رسیدگی بوده و قطعا پس از رسیدگی نتیجه طبق ضوابط قانونی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

همچنین به اطلاع شهروندان و افکار عمومی می رساند در حال حاضر هیچ یک از مدیران شرکت شهروند بازداشت نیستند و صرفا برخی مدیران جهت شفاف سازی در امور اجرایی برای توضیحات به مراجع ذی ربط فراخوانده شده اند.

وظیفه خود می‌دانیم که در ایام پرخطر شیوع بیماری کرونا و در روزهای پایانی سال از زحمات و تلاش صادقانه کارکنان شرکت شهروند تشکر و برای همه زحمتکشان در این مجموعه اقتصادی آرزوی توفیق کنیم."آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟