اضافه شدن ساری به جمع 10 آزمایشگاه DNA پزشکی قانونی کشور

آزمایشگاه DNA پزشکی قانونی کشور از نظر تعداد بیشتر شد و ساری نیز به جمع 10 آزمایشگاه DNA پزشکی قانونی کشور اضافه شد.

به گزارش رکنا، دکتر علی عباسی سرمایه‌گذاری این طرح ملی را ۱۲میلیارد تومان اعلام کرد و توضیح داد: این مرکز نیاز آزمایشگاهی سم‌شناسی ، آسیب‌شناسی ، تشخیص ژنتیکی یا DNA و سرولوژی ( تشخیص لکه های خونی ) پزشکی قانونی استان های مازندران ، سمنان و گلستان را تحت پوشش قرار می دهند.

وی با بیان این که یکشنبه هفته آینده این مرکز آزمایشگاهی با حضور رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور افتتاح می شود، افزود: همزمان 2ساختمان اداره پزشکی قانونی شهرستان نور و رامسر نیز به بهره برداری می رسد.

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با بیان این که این ۲ طرح از مصوبات سفر رئیس جمهوری به استان مازندران است، ادامه داد: ساختمان اداری نور با یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان از سوی بسیج سازندگی ساخته شده است.

عباسی در مورد طرح ساختمان اداری پزشکی قانونی رامسر نیز گفت: زمین این طرح توسط خانم خیر " نسا صادق ذکیا " اهدا شد و با هزینه یک میلیارد ۱۰۰میلیون تومانی ساخته شده است.

همزمان با دهه فجر ۲۶ هزار میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی ، اقتصادی و اشتغالزایی در این استان به بهره‌برداری می‌رسدکه ۸۸۷ پروژه در حوزه صنعت و معدن ، برقرسانی ، آب و گاز و گردشگری و کشاورزی در شهرها و روستاهای استان مازندران است./ایرنا  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟