تذکر نماینده مردم مینودشت به نمکی / سریعتر فوق العاده کادر درمان پرداخت شود

رکنا : نماینده مردم مینودشت در مجلس خطاب به وزیر بهداشت گفت: نسبت به پرداخت هرچه سریع تر فوق العاده ویژه کادر درمان و تبدیل وضعیت پرسنل شرکتی و تعیین تکلیف قراردادی های ۸۹ روزه اقدام شود.

رضا آریان پور نماینده مردم مینو شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 28 آبان) قوه مقننه در تذکری شفاهی ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات وزیر بهداشت، معاونان و کلیه پرسنل کادر درمانی در راه مقابله با کرونا گفت: آقای نمکی شما تاکنون ثابت کردید که در راه دفاع از سلامت، امنیت و حقوق مردم ثابت قدم هستید، اما نکته ای که ضرورت دارد و امروز برای چندمین بار نیز به آن تاکید شد؛ دفاع از حقوق پرسنل ایثاگر بهداشت و درمان نیز جزو انتظارات ما از شما در راستای دفاع از حقوق ملت ایران است.

وی خطاب به نمکی افزود: تقاضا دارم هر چه سریعتر موضوع برقراری فوق العاده ویژه کادر درمان و نیز تبدیل وضعیت پرسنل شرکتی و قراردادی 89 روزه، تعیین تکلیف و اجرایی گردد و این عزیزان با امید و انرژی مضاعف به خدمت رسانی در این شرایط سخت ادامه دهند.

نماینده مردم مینو دشت در بخش دیگری از تذکر خود خطاب به خاوازی وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: یکی از دلایلی که کشور تاکنون توانسته در مقابل تحریم های بسیار سخت و ظالمانه دشمنان دوام بیاورد، ظرفیت های بی شمار در بخش کشاورزی و دامپروری است که ضامن امنیت غذایی مردم کشور است، اما سیاست های اعمال شده در سال های اخیر در حال نابود کردن این ظرفیت اقتصاد مقاومتی است.

آریان پور خاطر نشان کرد: در حال حاضر در فصل کشت گندم و سایر غلات قرار داریم، اما هزینه تولید 90 درصد، کود شیمیایی 250 درصد و سموم 50 درصد افزایش یافته و بسیاری از کشاورزان به دلیل کمبود بذر موفق به کشت نمی شوند که باید برای آن راهکاری اندیشیده شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟