نماینده مجلس : کامیون به کاروان ما زد / مجروحیت نمایندگان در چابهار را تکذیب کردم نه تصادف + صوت و عکس
حجم ویدیو: 11.68M | مدت زمان ویدیو: 00:01:27

تصادف چابهار/ به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ، با منحرف شدن مسیر حرکت کامیونی به سمت کاروان خودروهای نماینده های منطقه آزاد چابهار و نمایندگان مجلس (کمیسیون اقتصادی ) مقابل پلیس راه چابهار و برخورد با خودرو نماینده های منطقه آزاد حادثه ای مرگبار شکل گرفت.

در این حادثه خودرو نمایندگان مجلس صدمه ندید اما سرنشینان خودرو دیگر کاروان به شدت مجروح شدند که یکی از مجروحان به نام خالد صادقی که از تجار منطقه بود در اثر شدت جراحت جان باخت.

بعد از انتشار این خبر برخی رسانه ها اعلام کردند که این حادثه هیچ ربطی به خودرو نمایندگان مجلس نداشت در حالیکه سرنشنیان یکی از خودروهای این کاروان دو نماینده مجلس از کمیسیون اقتصادی بودند.

تصادف نماییندگان مجلس

مهدی طغیانی نماینده دوره یازدهم مجلس و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس که در این کاروان بود در توضیح حادثه چنین به خبرنگار اجتماعی رکنا گفت: من تصادف را تکذیب نکردم. بلکه یکی از خبرگزاری ها از مصدومیت نمایندگان خبر داده بود که بنده خبر مجروحیت نمایندگان را تکذیب کردم . کامیون به کاروان ما زد. چهار خودرو بودیم ، سه خودرو آسیب دید و ما صدمه ندیدیم.جزئیات  کامل حادثه را از زبان مهدی طغیانی می توانید در صوت منتشر شده بشنوید.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟