به گزارش رکنا، علیرضا زالی، ظهر سه شنبه بعد از رصد هوایی مبادی ورودی و خروجی و دیگر معابر پایتخت، اظهار داشت: ترافیک به حداقل‌هایی که مورد انتظار ما بوده، نرسیده است. امید داشتیم بیش از این حجم ترافیک کم شود.

وی تصریح کرد: تراکم در ورودی و خروجی پایتخت افزایش داشت و تعداد بسیاری از ماشین‌ها در حال خروج از پایتخت بودند که این موضوع می‌تواند برای ما مخاطره آمیز باشد.

زالی افزود: ما در روز ۵ فروردین قرار داریم و روزهای تعطیلی بیشتری از تعطیلات مانده است و نگران بازگشت مسافران هستیم که می‌تواند این ویروس را با خود جابجا کند.

حضور مردم در پارک‌ها می‌تواند مخاطره انگیز باشد

همچنین سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله در این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: یکی از نگرانی‌های ما بازگشت مسافران از سفرها بود که می‌تواند این ویروس را با خود از شهری به شهر دیگر انتقال دهد.

وی افزود: نگرانی دیگر ما حضور مردم در تفرجگاه‌ها و پارک‌ها است که با رصد هوایی معلوم شد به دلیل اینکه مردم از شهر خارج نمی‌شوند به تفرجگاه‌ها آمده که این می‌تواند مخاطره انگیز باشد.

جابجایی مسافران بر مشکلات کرونایی می‌افزاید

سردار بیگدلی معاون عملیات ثارالله در این دیدار گفت: در روزهای آینده افراد زیادی که به مسافرت رفته بودند بر می‌گردند که این موضوع بر مشکلات کرونایی اضافه می‌کند.

وی افزود: مردم باید مراقبت کنند و دستگاه‌های مسئول هم باید مراقبت‌های خودشان را بیشتر کنند تا بر مشکلات ما اضافه نشود.

سردار بیگدلی یادآور شد: اینکه مردم با خودشان شهر خلوت است و بخواهند به تفرجگاه‌ها و پارک‌ها بیایند خطرآفرین است و امیدواریم مردم همکاری بیشتری را با ما داشته باشند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟