حجم ویدیو: 40.99M | مدت زمان ویدیو: 00:06:17

به گزارش رکنا، اخیرا ویدیویی در فضای مجازی پخش شده است که در آن مسئول بخش کروانایی های یکی از بیمارستان های تهران صحبت های تکاندهنده ای را عنوان می کند.

در این ویدیو، فرد مسئول می گوید: متاسفانه مردم به جای گوش دادن به حرف های من دکتر یا پرستار به یک وویس در فضای مجازی که مشخص نیست از کجا آمده است استناد می کنند؛ در حالی که اصلا مشخص نیست این وویس را چه مقامی یا چه فردی ضبط کرده است. این مقام مسئول در ادامه از مرم خواهش می کند به هیچ عنوان اسیر تنش های بیهوده فضای مجازی نشوند و فقط به منابع رسمی گوش فرا دهند.

به گزارش رکنا، ویروس کرونا تاکنون بیش از ۶۰ کشور جهان را درگیر کرده است. تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون ۸۹ هزار و ۷۳ مورد، مرگ و میر ناشی از آن ۳ هزار و ۴۴ مورد و تعداد بهبودیافتگان ۴۵ هزار و ۶۴ مورد بوده است. (تاکنون بیش از نیمی از مبتلایان درمان شده‌اند)

چین، کره جنوبی و ایتالیا بالاترین میزان مبتلایان به ویروس کرونا را دارند. تعداد مبتلایان ایتالیا با ۶۰ میلیون جمعیت به ۱۶۹۴ نفر رسیده است.

شیوع ویروس کرونا اواخر سال ۲۰۱۹ از شهر ووهان چین آغاز شد و هنوز درمان قطعی برای آن پیدا نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟