به گزارش گروه اجتماعی رکنا، ایمان محمدی نرگسی عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان گفت: جوانان به عنوان موتور پیشران در تمام عرصه های مورد نیاز کشور آماده مبارزه با مشکلات به ویژه چالش های اقتصادی هستند. فرصت و اعتماد به جوانان در عرصه های تصمیم گیری و مدیریت اساسی ترین نیاز امروز کشور به نظر میرسد.

محمدی نرگسی در ادامه عنوان کرد: مشارکت جوانان در دفاع از منافع ملی همواره بی نظیر بوده است اما استفاده از این ظرفیت هنوز از شعار به عمل نرسیده است‌.مقام معظم رهبری مکررا به مسئولین کشور متذکر شده اند و به ایجاد فضای مناسب جهت حضور جوانان در عرصه های مختلف کشور تاکید کرده اند.

عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان گفت : ما در سالگرد بیانیه تاریخی گام دوم انقلاب هستیم و بدون شک تبلور حضور جوانان در عرصه های مختلف جزء مهمترین ماموریت های این بیانیه است و باید با همّت و هشیاری و سرعت عمل و ابتکار جوانان این نقشه راه محقق شود . مدیران جوان، کارگزاران جوان، اندیشمندان جوان، فعّالان جوان، در همه‌ی میدانهای سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و بین‌المللی مدت ها آماده هستند و منتظر واسپاری مسئولیت های حساس توسط عده ای معدود بازنشسته و دقیقه نودی هستند.

ایمان محمدی نرگسی دبیر مجمع ملی جوانان گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیاز به بازنگری اساسی دارد زیرا هنوز آنگونه که باید بسیاری از مسئولین را به اعتماد و باور به جوانان و استفاده از این ظرفیت بی بدیل ملی ترغیب نکرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟