حجم ویدیو: 10.93M | مدت زمان ویدیو: 00:01:29

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، آرشیدا دختر 12ساله خانواده، شخصیت آرامی دارد. همچون بزرگسالان در مورد آرزوهایش می گوید :" هر روز بعد از درس و مدرسه و انجام تکالیف کیک پزی می کنم تا بتوانم پولهایم را جمع کرده و برای خودم ماشین و خانه بخرم. البته لگو هم خیلی دوست دارم."

یونا 12 ساله ،پسر بزرگ خانواده است . با اینکه خیلی جدی رفتار می کند ولی شیطنت های کودکانه اش را همراه برادر 8 ساله اش دارد . او از آرزوهای این روزهایش اینگونه می گوید:" تکالیف مدرسه که تمام می شود همراه مادر و خواهرم می شوم و کیک پزی و شیرینی پزی می کنم . این کار را دوست دارم چون می دانم در آخر حقوق دریافت می کنم و می توانم برای خرید خانه و ماشین همراه خانواده شوم."

بنیا 8 ساله ، بازیگوش خانواده است. بیشترین لحظه های روزش را به شیطنت می گذراند. خیلی باهوش است و بر خواست هایش اصرار دارد. می گوید:" کلاس موسیقی می رفتم ، ارف که تمام شد گفتند چه سازی دوست داری بنوازی . گفتم پیانو . گفتم کلاس پیانو کم است . گفتم من فقط پیانو را می خواهم و برایش صبر می کنم و خلاصه هم کلاس پیانو رفتم . شیرینی پزی می کنم همراه خواهر و برادر و مادرم تا لگو های بهتری بخرم. البته دوست دارم به خانواده هم کمک کنم برای خرید خانه بهتر و ماشین ولی بعد از خریدن لگو...."

نکته جالب در گفتن آرزویشان برای شغل آینده است. هرسه می گویند باید ببینیم آن زمان به چه شغلی علاقه داریم و اعتقاد دارند که وضعیت شغل ها ، سال به سال عوض می شود و آنها دوست دارند شغلی را انتخاب کنند که بتوانند با آن کار کنند و تنها به مدرک فکر نمی کنند.

کودکان خانواده میرزایی پور ، در کنار بازیگویشی های سن خودشان دارای یک پختگی در تفکر هستند و بسیار تمایل دارند که همراه پدر و مادر در بهتر شدن وضعیت خانواده باشند .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟