کودک 3 ساله که تنها فرزند زوجی جوان است از بدو تولد درگیر بیماری CF(بیماری ریه) شده که متاسفانه برای زنده ماندن و ادامه زندگی ملزم به استفاده از داروهای خاص با قیمت های سرسام آور می باشد. امرارمعاش این خانواده از طریق اشتغال پدر در پیک موتوری است و تمامی دارایی خود را وقف درمان فرزند خود کرده اند و دیگر توانایی تهیه دارو برای فرزندشان را ندارند، داروهایی که ماهیانه مبلغی بالغ بر 4 میلیون تومان رقم می خورد و تنها یک قلم از داروها 2 میلیون تومان قیمت دارد.

حال این خانواده آبرومند درخواست کمک و یاری از موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران و شما خیرین محترم را دارند تا فرزندشان را از درد این بیماری آتشین ریه نجات دهند.

لازم به توضیح است که در صورت قطع ادامه درمان بصورت ماهیانه ریه های این کودک دچار مشکل شدیدی می شود و برای ادامه زندگی بایستی طول درمان را ادامه دهند.

پدر و مادر این کودک بیمار، اهل جنوب کشورمان می باشد که برای دسترسی بهتر و بیشتر به پزشک معالج فزرندشان از یکسال پیش مجبور به مهاجرت به یکی از شهرهای حومه تهران شده اند

حال در نظر داریم با کمک و یاری خداوند متعال و شما بزرگواران مبلغ 10میلیون تومان تهیه و در اختیار این خانواده محترم و آبرودار قرار دهیم تا قسمتی از نیازهای مادیشان تامین گردد.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان این کودک بیمار نیازمند و آبرومند ، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند.

جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید به سایت:http://hakeim.ir/.مراجعه نمایید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟