حسن سعیدی سرپرست سازمان سیما و منظر فضای سبز شهری شاهرود ضمن تائید خبر اسید ریزی پای برخی درختان خیابان ابن سینای شاهرود، بیان کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر ریختن مایعی پای برخی درختان ضلع شمال شرقی بلوار ابن سینای شاهرود، مأموران سیما و منظر شهرداری به مکان مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با بررسی بیشتر و نمونه برداری از خاک مشخص شد برخی افراد متأسفانه اسید پای تعدادی از درختان این خیابان ریخته‌اند.

سرپرست سازمان سیما و منظر فضای سبز شهری شاهرود گفت: همکاران ما در سازمان پارک‌ها به محل اعزام شدند و ضمن بررسی وضعیت موجود نسبت به نمونه برداری از خاک اقدام کرده و بلافاصله موضوع به مراجع انتظامی نیز اطلاع داده شد.

سعیدی بیان کرد: تعویض خاک و آبیاری با حجم بیشتر در زمره اقدامات شهرداری برای بهبود وضعیت درختان آسیب دیده است تا ان شالله بتوانیم از آسیب به درختان جلوگیری کنیم.

وی افزود: نیروهای انتظامی نیز با حضور در محل نسبت به تهیه گزارش اقدام کرده‌اند.

سرپرست سازمان سیما و منظر فضای سبز شهری شاهرود گفت: رسیدگی قضائی به این پرونده از سوی شهرداری و دستگاه قضا خواهد شد همچنین قانون در این راستا برخورد قاطعانه‌ای با خاطیان خواهد داشت.

سعیدی با بیان اینکه مردم در گزارش چنین تخلفاتی بسیار تأثیرگذار هستند، بیان کرد: برخورد قاطع با عوامل می‌تواند یکی از راهکارهای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟