به گزارش رکنا، جمشید تقی زاده در حاشیه تجدید میثاق مدیرعامل، مدیران و کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه این صندوق با آرمان‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر حضرت امام خمینی رحمة الله علیه با اعلام این خبر گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۷ تعداد ۳۳ هزار فقره وام ۵ میلیون تومانی نوبت پنجم به بازنشستگان کشوری پرداخت و به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

تقی زاده افزود: تاکنون و با احتساب این تعداد در مجموع ۱۶۵ هزار نفر از ۲۰۰ هزار نفر مرحله نخست، وام ۵ میلیون تومانی خود را دریافت کرده‌اند.

وی گفت: ثبت نام مرحله دوم برای ۲۰۰ هزار فقره وام ۵ میلیون تومانی باقیمانده نیز از ابتدای بهمن ماه آغاز شده و تا پایان بهمن ماه همچنان ادامه خواهد داشت.

تقی زاده یادآور شد: از ابتدای بهمن ماه تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر در سایت اینترنتی صندوق برای دریافت وام مرحله دوم ثبت نام کردند که در پایان و بر اساس امتیاز بندی مشخص، پرداخت وام به صورت نوبت بندی انجام خواهد شد. پرداخت این وام بر اساس امتیازبندی عواملی، چون کمترین تعداد وام دریافتی و کمترین حقوق دریافتی انجام می‌شود و در نیمه نخست سال ۹۸ پرداخت آن آغاز می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟