به گزارش رکنا، پس از آزمایش و پاتولوژی و نمونه برداری مشخص می شود که به سرطان از نوع بدخیم مبتلا گردیده است.

این خانم با کمک یکی از اقوام سریعاً بدلیل حاد بودن وضعیت در یکی از بیمارستانهای خصوصی تهران مورد عمل جراحی قرار می گیرد، دکتر معالج ایشان پس از آزمایشات و پاتولوژی اعلام می کند که حتماً و بصورت فوری بایستی 3 بار ید درمانی برای ایشان انجام شود.

متاسفانه در بیمارستانهای دولتی برای نامبرده بدلیل ازدیاد مریض نوبت انجام ید درمانی به اواسط اسفند ماه موکول می گردد، ولی به تشخیص پزشک Doctor معالج ایشان بایستی در اسرع وقت و برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتماً طی این ماه مورد ید درمانی قرار گیرد.

هزینه هر مرحله ید درمانی در بیمارستانهای خصوصی مبلغ 3 میلیون تومان است که جمعا" 9 میلیون تومان لازم است تا این مادر جوان بتواند به زندگیش ادامه دهد.

حال با کمک شما مردم عزیز موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران قصد دارد این مبلغ را بصورت فوری تهیه و مراحل درمان ایشان را تکمیل کند.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به درمان مادر جوان نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟