به گزارش رکنا، «محمدرضا حسنی سعدی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس، اظهار داشت: مراسم وداع با شهید دارابی، روز دوشنبه ۱۹ شهریورماه همزمان با نماز مغرب و عشاء در محل معراج‌الشهداء کرمان برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ادامه داد: همچنین مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید بزرگوار، روز سه‌شنبه ۲۰ شهریورماه ساعت ۸ صبح، پس از قرائت زیارت عاشورا از حسینیه «ثارالله» به سمت میدان بسیج برگزار و سپس جهت خاکسپاری به شهر «جوپار» منتقل و در قطعه شهدا امامزاده حسین (ع) جوپار تدفین خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود، «امان‌الله دارابی» دوم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۴۶ در شهر «جوپار» از توابع شهرستان کرمان به دنیا آمد. وی در دوران دفاع مقدس به‌عنوان بسیجی به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و در ۱۲ اسفندماه سال ۱۳۶۵ در منطقه «فاو» مجروح شد و به درجه جانبازی نائل آمد.

جانباز ۷۰ درصد «امان‌الله دارابی»، روز شنبه ۱۷ شهریورماه پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از صدمات مجروحیت، دعوت حق را لبیک گفت و به دوستان شهیدش پیوست.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟