به گزارش رکنا؛ وی در سال 1391 با کمک یکی از آشنایان به یکی از بیمارستانهای تخصصی چشم پزشکی تهران جهت درمان مراجعه می کند و طبق دستور پزشکان قرار به بستری و عمل جراحی می شود ولی بدلیل عدم تامین هزینه های درمانی و عمل جراحی به شهرستان محل زندگی خود بر می گردد. وی به مرور زمان قسمت اعظمی از بینایی خود را از دست می دهد بطوری که در حال حاضر در معرض نابینایی کامل قرار داشته و چون تنها نان آور خانواده هم هست برای حرکت کردن به کمک همسرش نیازمند است.

وی بدنبال از دست دادن بیشتر بینایی خود بعد از چند سال دوباره به چندین پزشک Doctor در تهران مراجعه می کند و همه پزشکان بعد از معاینات متعدد اعلام می کنند که نیاز است برای جلوگیری از نابینایی کامل به صورت خیلی فوری چشمان این بیمار مورد عمل جراحی قرار گیرد و برای عمل جراحی و هزینه های درمان چشمان وی هزینه بسیار بالایی حدود 15 میلیون تومان مورد نیاز است.

حال در نظر است با کمک شما مردم و خیران عزیز این مبلغ را تهیه و شرایط بستری و عمل جراحی در بیمارستان را برای این پدر نیازمند یک خانواده فراهم کنیم تا بتواند بینایی خویش را بدست آورد.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به درمان و جراحی ایشان نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟