به گزارش گروه اجتماعی رکنا، علی‌اصغر پیوندی در ارتباط با پرونده یاسین رامین همسر مهناز افشار اظهار داشت: این پرونده در مراجع قضایی است و در حال بررسی بوده ما طی هشت ماه گذشته تلاش کردیم روند رسیدگی به این پرونده تسریع شود.

وی افزود: تلاش کردیم حقی از جمعیت هلال احمر تضییع نشود و عدالت اجرا شود همچنین امیدواریم هر چه سریعتر مراجع قضایی اعلام کنند که نحوه برخورد و حکم چه خواهد بود و ما چه اقدامی را باید انجام دهیم.

رئیس جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: هنوز رسماً نتیجه پرونده توسط قوه قضاییه به ما اعلام نشده که جزئیات آن را قاضی Judge مربوطه اعلام خواهد کرد و ما همچنان نیز منتظر اعلام نتیجه هستیم و امیدواریم بزودی اعلام شود.

گفتنی است؛ حدود 3 سال پیش بود که رسانه ها پرده از ماجرای بدهی 6 میلیاردی یاسین رامین همسر مهناز افشار به هلال احمر برداشتند. ماجرا از این قرار بود که این فرد متولد آلمان، توانست اداره شرکت رشد هلال احمر در آلمان را بدست گیرد.

ماجرا آنجایی رنگ و بوی قضایی به خود گرفت که هلال احمر هزینه خریدهای انجام شده از طرف‌های خارجی را از طریق این شرکت پرداخت کرد اما بعد از مدتی مسئولان هلال احمر متوجه شدند که پولی از سوی رامین به طرف های خارجی پرداخت نشده است. بنابراین پرونده ای در این خصوص با شکایت هلال احمر شکل گرفت که در نهایت به بازداشت همسر اقای بازیگر Actor انجامید و در اسفند ماه سال 95 بود که یاسین رامین با قید وثیقه از زندان Prison آزاد شد.

از سال 94 تا کنون این پرونده در قوه قضائیه شکل گرفته و اکنون شواهد حاکی از این است که بزودی نتیجه قطعی پرونده و حکم نهایی همسر خانم بازیگر اعلام می‌شود.

 

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اولین فیلم از لحظه خودسوزی مرد عینکی در رشت + تصاویر

زن شوهردار از پسر 17 ساله همسایه باردار شد / شوهر این زن عقیم بود! +عکس

تجاوز به زن 81 ساله در حمام+عکس

قتل پدر شیطان صفت توسط 3 دختر /این مرد هر 3 دخترش را آزار می داد

فوری / خودسوزی مردجوان در پمپ بنزین رشت! + تصاویر

هیچ کس حاضر نشد برای آبروی تازه عروس تهرانی سوگند بخورد!

وقتی گنده لات محله عاشق دختر همسایه شد

 تجاوز وحشیانه به یک دختر توسط دوستان نامزدش + عکس

فوتبالیست تهرانی چطور آلت دست شد! / او فقط شهرت می خواست!

حمله خونین دزدان به بازیکن تیم پرسپولیس + عکس و جزئیات

پدر نوجوان رقاص عروسی را برای عروس و داماد زهرمار کرد؟! / در تهران رخ داد

ترور زن 40 ساله مشهدی به خاطر حجاب + عکس

سهیلا وقتی شوهرش خوابید بی سرو صدا محمد را به خانه آورد!

آیا این خبر مفید بود؟