مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران گفت:

اجتماعی شهری کدخبر: 282175 ارسال پرینت 39

رکنا: مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران گفت: مراکز شهردخت با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان دختر خوابگاهی تشکیل شده است.

الهه عطایی مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران، اظهار داشت: در نظر داریم براساس مخاطب سنجی در هر منطقه با توجه به وضعیت مالی، سطح فرهنگی و غیره زنان در آن منطقه برنامه ریزی‌های متفاوتی را انجام دهیم که یکی از این اقدامات راه اندازی مراکز شهردخت است.

وی خاطر نشان کرد: هدف از ایجاد مراکز شهردخت فراهم سازی شرایطی مطلوب برای گذراندن و غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان دختر خوابگاهی است که بدون نیاز به طی کردن مسافت و هزینه های زیاد بتوانند از امکانات رفاهی این مراکز استفاده کنند.

عطایی با بیان اینکه امکاناتی رفاهی این مراکز شامل استراحتگاه، کافی شاپ و سالن نمایش فیلم است که به صورت رایگان در اختیار دختران قرار می گیرد، تصریح کرد: به دلیل زمان بر و هزینه بر بودن ساخت مراکز شهربانو تاکنون نتوانسته ایم در هر منطقه دو شهربانو ایجاد کنیم که امیدواریم در دراز مدت این اتفاق صورت گیرد.

مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران در خصوص برپایی کارگاه های آموزشی توانمندسازی زوج های جوان، افزود: با توجه به اینکه یکی از عوامل مهم طلاق، ضعف زوجین در مهارت های همسرداری، روابط زناشویی، حل تعارضات و مدیریت زندگی و ضعف در زمینه اجرای اصول زندگی مشترک به ویژه در سال های ابتدایی زندگی است، کارگاه های آموزشی توانمندسازی زوج های جوان به همراه مشاوره های فردی و گروهی در سطح مناطق برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر