کدخبر: 380253 ارسال پرینت 33

رکنا: پژو و سیتروئن در حال ساخت خودرویی شگفت انگیز هستند.

از آنجایی که برند دی اس از چند سال قبل به عنوان زیر شاخه لوکس گروه پژو-سیتروئن عمل می‌کند در تلاش است تا با حرکت در سطح بالای بازار Store و ارائه طراحی سفارشی و متریال لوکس‌تر خود را از دو برند یاد شده متمایز کند. خودروهای جدیدی همچون دی اس 7 کراس بک و دی اس 3 کراس بک باعث حضور بیشتر این برند در صنعت خودروسازی شده‌اند اما دی اس نیازمند یک پرچم‌دار کامل است.

این پرچم‌دار در حوالی سال 2020 و با نام دی اس 8 عرضه خواهد شد تا به جنگ محصولاتی همچون ب ام و سری 5، آئودی A6 و مرسدس بنز E کلاس برود. البته برخلاف سه محصول آلمانی یاد شده، پرچم‌دار جدید دی اس به شکل یک سدان سنتی نخواهد بود. بجای آن، طراحان با استعداد فرانسوی استایل شیک‌تر فست بک را انتخاب خواهند کرد که خوشبختانه دارای برخی اشتراکات با کانسپت سیتروئن Numero 9 معرفی شده در سال 2012 خواهد داشت.

برنامه‌ها برای تولید پرچم‌دار جدید دی اس چیزی بیشتر از حدس و احتمال بوده زیرا معاون مدیر تولید این برند گفته بود که خودروی یاد شده چراغ سبز تولید را از مدیران دریافت کرده است. او در مصاحبه با اتواکسپرس گفته که طراحی این خودرو پیشرفت داشته و ظاهر آن شگفت‌انگیز، متفاوت و خاص خواهد بود. دی اس به منظور تمایز این خودرو از طراحی بسیار متفاوت در نمای عقب استفاده خواهد کرد که به لطف طراحی هاچبک خود کاربردی‌تر خواهد بود.

مدیر دی اس قول داده دی اس به منظور ادامه حیات در کلاس لوکس‌ها عملکرد مشابه رقبا نخواهد داشت. او گفته که محصولات این شرکت یک کپی از مرسدس نخواهند بود.

زیر پوست بدنه شیک پرچم‌دار دی اس همان پلتفرم EMP2 بکار رفته در پژو 508 جدید قرار خواهد گرفت. انتظار می‌رود نسخه پلاگین هیبریدی این پرچم‌دار نیز در آینده معرفی شود.

پژو-سیتروئن چند سالی است که به دنبال ورود به بازار آمریکا هستند اما هنوز تصمیمی برای ورود اولین برند به این بازار گرفته نشده است. البته دی اس می‌تواند با پرچم‌دار لوکس خود اولین عضو خانواده فرانسوی برای ورود به این بازار بزرگ باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها