دیدار سرپرست جمعیت هلال احمر  تبریز با پرستاران

به گزارش رکنا ، محمدیو سفی پور ماجددر دیدار با تعدادی از پرستاران عضو جوانان هلال احمر شهرستان تبریزضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستاراظهار داشت: ولادت حضرت زینب (س) یادآور جانفشانی‌ها و ایثارگی های قشری فهیم و فرهیخته از جامعه است که خواب شیرین و زندگی آرام را بر خود حرام کرده و در شب‌های تار بیماری، بر تن رنجور بیماران مرهمی با مهر می نشانند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان تبریز بیان کرد: در این میان در جمعیت هلال احمر که فعالیت‌هایش با هدف تسکین آلام بشری و به صورت داوطلبانه صورت می گیرد، شاهد حضور پرستاران داوطلبی هستیم که بدون دغدغه نان و نام، دل در گرو خدمت به خلق خدا بسته اند و در برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه جمعیت، مشارکتی فعال، پویا و مؤثر دارند.

یوسفی پوریادآور شد: اهمیت تلاش‌های این پرستاران داوطلب به ویژه در اجرای برنامه کاروان سلامت، هنگامی هویدا می شود که این بندگان مهربان خدا، بی‌هیچ چشمداشت، ارتقاء سطح سلامت و بهداشت انسان های محروم و رنجدیده حتی در مناطق صعب العبور را به عنوان آرمانی حرفه ای، پیشه خود ساخته و با استفاده از توانمندی های علمی خویش و بهره مندی از سیره های اخلاقی، انسانی و دینی، در عرصه سلامت جامعه، نقش آفرینی می کنند.

وی ضمن تجلیل از زحمات پرستاران اظهار داشت: پرستاری شغل بسیار شریفی است که سختی ها و مشقت های ویژه خود را دارد و کار پرستاری کاری درآمیخته با تلخی و شیرینی‌های بسیار است.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان تبریزدر خاتمه این دیداراز جوانان پرستارعضو جوانان با تقدیم لوح سپاس تجلیل بعمل آوردند.

در این تجلیل پرستاران جوانان هلال احمر شهرستان تبریز،، سرکار خانم قلی زاده ، سرکار خانم بابایی ، آقای خدایی ، آقای تقی پور ، آقای بخشی ، آقای جباری مقدم ، آقای هادی حضور داشتند. خبر ناصر غلامی هوجقان

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟