فیلم بازسازی شرارت 2 بچه محل تهرانی / آنها در شهر انگشت قطع کردند
حجم ویدیو: 71.67M | مدت زمان ویدیو: 00:09:48

قطع عضو پسرجوان در غرب تهران رخ داد. عاملان قطع عضو پسر تویط پلیس امنیت تهران دستگیر شدند و عاملان قطع عضو پسرجوان به جرم خود اعتراف کردند. فیلم قطع عضو در بالا مشاهده کنید و در ادامه بیشتر از قطع عضو پسرجوان بخوانید.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، به سنشان که نگاه می کنیم متعجب می شویم. هنوز به 23 سال نرسیده اند اما چنان در شهرک گلستان تهران شر به پا می کردند که همه از آنها می‌ترسیدند. رفتار های خشن این باند سرانجام باعث شد درجریان یکی از درگیری خونینی که به راه انداخته بودند پسر جوانی را راهی بیمارستان کنند. حالا آنها ماندند و جوانی که نقص عضو شده است. به گفته خودشان 2 سالی است که اهالی خیابان طلوع آرامش ندارند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

شرارت های این 2 مرد آنقدر برای اهالی محله آزار دهنده شده بود که پلیس اطلاعات و امینت عمومی تهران را وارد عمل کرد. بالاخره متهمان توسط پایگاه دوم پلیس امنیت دستگیر و صبح امروز پنجشنبه 23 دی ماه، برای بازسازی صحنه جرم در شهرک گلستان با حضور رئیس پلیس امنیت پایتخت آورده شدند.

 قطع عضو انگشت

توضیح پلیس درباره دستگیری اشرار

 قطع عضو انگشت

سرهنگ " پیام کاویانی " رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت به خبرنگار رکنا گفت: با وقوع نزاع دسته جمعی در یک آرایشگاه مردانه و قطع انگشت دست پسرجوان در شهرک گلستان موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت قرار گرفت.

وی افزود: با علام این حادثه ، ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت تحقیقات میدانی را آغاز و با رصدهای اطلاعاتی هویت و مخفیگاه ۲ شرور سطح یک شهرک گلستان را شناسایی کردند.

این مقام پلیسی در ادامه به رکنا گفت: ماموران پلیس پس از دریافت این اطلاعات تعقیب و مراقبت را از مخفیگاه این 2 شرور آغاز و در یک زمان مناسب متهمان  را با عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی افزود: متهمان در بازجویی های اولیه با مشاهده فیلم دوربین مداربسته صحنه های وقوع جرم به شرارت های متعدد و قطع عضو پسرجوان اعتراف کردند.

گفتگو با متهم اصلی پرونده شرارت در غرب تهران

photo_2022-01-13_13-02-13

اهالی خیابان طلوع یکم  شرور 22 ساله را به خوبی می شناسند و از او وحشت دارند. اهالی کوچه می گویند این برای پنجمین بار در 2 سال گذشته است که این شرور در شهرک گلستان ایجاد رعب و وحشت می کند. آخرین شرارت او منجر به قطع عضو یک پسرجوان شد.

به چه جرمی دستگیر شدی ؟

می گویند انگشت دست پسر جوان را قطع کردم.

انگشت دست پسر جوان را تو قطع کردی ؟

نه، من فقط درگیری را ایجاد کردم و به خودریشان آسیب رساندم. او میخواست قمه را بردارد که انگشتش قطع شد.

به چه دلیل درگیر شدید ؟

با این افراد مشکل داشتم. شنیده بودم که به خانواده ام فحاشی کردند.

این مشکل از کجا به وجود آمده بود ؟

چندی قبل داخل اتوبان همت با همدیگر درگیر شدیم از آن زمان به بعد از او کینه به دل گرفتم.

درگیری را چگونه شروع کردی ؟

از خودرو پیاده شدم و با ضربه قمه به ماشین آنها حمله کردم.

درباره حمله به آریشگاه چه توضیحی داری ؟

با یک نفر در شهرک گلستان مشکل داشتم و متوجه شدم که پاتوق او در این آرایشگاه است. فقط برای همین به آنجا حمله کردم.

چند سال است شرارت می کنی ؟

2 سالی می شود که شرار می کنم. قبلا قهرمان کشتی گیر بودم.

اگر فردی که در درگیری حضور داشت به قتل می رسید چه واکنشی داشتی ؟

پشیمانم.

ارزشش را داشت ؟

اشتباه کردم.

بنابراین گزارش، با تائید سرهنگ " پیام کاویانی " رئیس پلیس اطلاعات و امنیتی عمومی پایتخت متهمان برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟