دستگیری مردان خطرناک اهواز / پلیس فاش کرد

به گزارش رکنا، سرهنگ "کیومرث کشوری" در گفت و گو با خبرنگار رکنا، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره تیراندازی طایفه ای در یکی از روستاهای شهرستان اهواز موضوع به صورت ویژه در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت و ماموران پلیس به محل تیراندازی اعزام شدند.

وی افزود: به محض حضور ماموران انتظامی افراد مسلح که 3 نفر بودند با سلاح جنگی به سمت ماموران تیراندازی می کنند و ماموران نیزدر آتش متقابل به سمت آنان شلیک کرده که در نهایت افراد مسلح با یک دستگاه پژو ۴۰۵ به سمت بیابانهای اطراف روستا متواری شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت :پس از تعقیب گریز و تبادل آتش یک ساعته سرانجام افراد مسلح زمین گیر شده وضمن دستگیری آنان، تعداد ۳ قبضه سلاح جنگی از متهمان کشف شد.

سرهنگ کشوری با اشاره به اینکه در بررسی های بعمل آمده مشخص شدشب گذشته خودرو پژو ۴۰۵ توسط افراد مزبور مورد سرقت مسلحانه واقع شده است، خاطر نشان کرد: مالباخته به محض رویت سارقان آنها را شناسایی کرد.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی با تأکید بر عزم جدی پلیس، در برخورد با سارقان و اخلاگران امنیت عمومی از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعا با تماس 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟