وکیل پرسپولیس استعفا داد یا برکنار شد؟

پرسپولیس در لیگ بیست و یکم تحت هدایت یحیی گل محمدی است. پرسپولیس با 10بازی و 19 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد. پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر مقابل پیکان با نتیجه3 بر یک به برتری رسید. پرسپولیس همچنان با پنجره بسته نقل و انتقالاتی روبرو است. پرسپولیس 29 آذر ماه سال جاری در جام حذفی به مصاف ویستا توربین می رود.

به گزارش رکنا ورزشی، مانی درویشی وکیل تیم فوتبال پرسپولیس از سمت خود استعفا کرد. این در حالی بود که روز گذشته پس از صحبتهای مهدی ر سول پناه مدیرعامل سابق پرسپولیس، وکیل پرسپولیس به این موضوع واکنش نشان داد. البته باشگاه پرسپولیس صحبت های وکیل خود را تکذیب کرد. 

گویا موضوع این صحبت های درباره شجاع خلیل زاده بوده است. باشگاه پرسپولیس نسبت به موضع وکیل خود اینگونه واکنش نشان داد: 

این باشگاه  درخصوص استوری یکی از وکلای خود  پس از صحبت‌های شب گذشته مهدی رسول پناه  در یکی از برنامه های تلویزیونی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد: "در پی اظهارات مدیرعامل اسبق این باشگاه، اشکان درویشی از وکلا و اعضای حقوقی پرسپولیس نسبت به انتشار دو استوری در اینستاگرام اقدام کرد.

این استوری‌ها مربوط به دو موضوع حکم صادره برای باشگاه گل‌گهر سیرجان و شکایت از شجاع خلیل‌زاده بود.

این در حالی است که اعلام موضع صورت گرفته بدون هرگونه هماهنگی با باشگاه، خودسرانه و خارج از مسئولیت‌های تعریف شده بود. بر این اساس برخورد جدی و لازم صورت گرفت. همچنین استوری‌های مذکور حذف شد. در این ارتباط باشگاه نیز به موضوع رسیدگی می‌کند.

بار دیگر تاکید می شود هر گونه موضع‌گیری رسمی و دارای اعتبار از سوی باشگاه پرسپولیس، فقط از طریق سرپرست باشگاه، مدیر روابط عمومی و رسانه‌های رسمی که معرف حضور افکار عمومی است، صورت می‌گیرد."

حالا اما درویشی در استوری خود  بابیان اینکه نسبت به او عدم قدردانی و مانع تراشی صورت گرفته است پس از 8 ماه از سمت خود کناره گیری کرد.

استوری درویشی

آیا این خبر مفید بود؟