زن دوم و خیلی جوان قالیباف از بدترین روزش پرده برداشت ! + فیلم

شعله رزمجو و امید قالیباف گویندگان مشهور خبر 

امید قالیباف  و شعله رزمجو یکی از زوج های خبری باسابقه در صدا و سیما هستند که زندگی آرام و بدون حاشیه را تجربه می کنند.

امید قالیباف متولد آبان 1348 در آبادان ، گوینده خبر و کارشناس اقتصادی می باشد و فارغ التحصیل مقطع دکترای اقتصاد است. او فعالیت خود را از سال 1377 با گویندگی اخبار آغاز کرد.

شعله رزم جو نیز متولد 1360 در چالوس است و دارای مدرک فوق لیسانس خاک شناسی می باشد.  وی  از سال 1386 با پذیرش در تست گویندگی فعالیت خود را در صدای و سیمای فارس آغاز کرده و در سال 89 به تهران آمد.

او در سال 1393 با امید قالیباف آشنا شده و با او ازدواج کرد که یک فرزند پسر حاصل این ازدواج می باشد.

شعله رزمجو در یکی از گفتگوهای خود در مورد سخت ترین روز کاری اش گفت:

سخت ترین روزی که من خبر خواندم، 4 شهریور 1394 و روز تولد امام رضا (ع) بود و آقای قالیباف هم داشتند مرا تماشا می کردند ولی متوجه نشدند که چه اتفاقی برایم افتاده.

تقریباً 10 دقیقه بعد از اینکه من خبر ساعت 7 را اجرا کردم، خبر ساعت 8 را هم اجرا کردم و پدرم روی تخت بیمارستان بود.

آخر خبر مدام می گفتم برایتان آرزوی سلامتی دارم. زیرا پدرم از بیمارستان مرا تماشا می کرد. قبل از خواندن خبر ساعت 9 تلفنم زنگ خورد و خواهرم خبر فوت پدرم را به من گفت.

پدرم سال ها درگیر بیماری دیابت بودند و می گفتند من شفایم را از امام رضا (ع) می گیرم. آن روز هم تولد امام رضا (ع) بود. کنترل کردن خودم در آن شرایط بسیار سخت بود و من گریه می کردم و سردبیرمان به من می گفت که امروز روزی است که تو باید نشان بدهی حرفه ای هستی. ما الان هیچ گوینده ای نداریم و شما باید خبر را اجرا کنی. خب من خبر را می خواندم، مولودی برای امام رضا (ع) هم اولش پخش شده بود و بیشتر حالم بد شد. ولی بیننده ها متوجه نشدند که من بعد از هر گزارشی که پخش می شد، گریه می کردم، گریمور می آمد اشک هایم را پاک می کرد و بقیه خبر را این طوری ادامه دادم.

قسمت بدتر این بود که همان روز گوینده خبر جام جم هم شیفتش را جا گذاشت و من با آن حالت مجبور شدم خبر جام جم را هم اجرا کنم. آن روز خیلی به من فشار آمد. فقط خدا خیر بدهد سردبیر بخش خبری جام جم را که وقتی دید من دیگر واقعاً نمی توانم ادامه بدهم، خبر 20 دقیقه ای را در 10 دقیقه تمام کرد.

شعله رزمجو و همسرش

امید قالیباف نیز در مورد بدترین روز خبرنگاری خود گفت:

از نظر خبری بدترین روزم زلزله بم در سال 1382 بود که هیچ وقت یادم نمی رود . من چون روز دوم زلزله به این شهر رفتم زمانی بود که هنوز از زیر خاک جنازه بیرون می آوردند و تا سه هفته بعد هم آنجا بودم. 

احساسی ترین روز کاری ام هم روز 15 آذر 1384 و سقوط هواپیمای سی 130 خبرنگاران بود که می شود گفت بدترین روز کاری من هم بود.

کدخبر: 985078 ویرایش خبر
لینک کپی شد
میترا خرسند
آیا این خبر مفید بود؟