دورهمی دخترانه لیندا کیانی با دوستانش بدون ماسک! + عکس

لیندا کیانی متولد 23 شهریور 1359 در آبادان است. لیندا کیانی یکی از بازیگران معروف و کم حاشیه فضای مجازی است. لیندا کیانی در یک خانواده آبادانی با یک خواهر و چهار برادر دیگر بزرگ شد. لیندا کیانی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد. دورهمی لیندا کیانی با دوستانش را ببینید.

لیندا کیانی با دوستانش

تحصیلات لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر جوان کشورمان و اهل خطه جنوب و شهر آبادان است. لیندا کیانی تحصیلات دانشگاهی دارد و فلسفه خوانده است. لیندا کیانی شلوغ به دنیا آمده و یک خواهر و چهار برادر دارد. لیندا کیانی با فیلم سینمایی آقای هفت رنگ سال 1387 بازی در سینما را تجربه کرد. مدتی شایعه شده بود لیندا کیانی با ایمان حضرتی (بازیگر) ازدواج کرده است که دلیل آن صرفا چند عکس مشترک در پشت صحنه فیلمی بود که بعدا تکذیب شد.

تولد لیندا کیانی

بیوگرافی لیندا کیانی

لیندا کیانی، زاده شهریور ۱۳۵۹ در آبادان بازیگر تلویزیون و سینما می باشد. ولی فارغ التحصیل رشته فلسفه است. لیندا کیانی در چندین فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی فعالیت داشته است.

کیانی

شروع فعالیت‌های هنری لیندا کیانی

فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت  محمدرضا شریفی نیا  آغاز کرد. پس از این دوره، با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش "مهتاب"، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی‌های خود جلب کرد.

لیندا

لیندا کیانی تا کنون در مجموعه‌های تلویزیونی زیادی نظیر ساعت شنی، روز حسرت و رستگاران و فیلم سینمایی ناسپاس، به ایفای نقش پرداخته‌ است.

حضور لیندا کیانی در جام جهانی 2014 برزیل

لیندا کیانی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

منبع : شماره یک

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟