لیلا اوتادی گرانترین خانم بازیگر ایرانی ! + عکس و جزییات

لیلا اوتادی با تئاتر کار بازیگری را آغاز کرد. لیلا اوتادی در عالم شعر هم فعال است. لیلا اوتادی در مرداد 62 به دنیا آمد. لیلا اوتادی لقب گران ترین زن بازیگر ایران را گرفته است. حال واکنش لیلا اوتادی را در یان باره ببینید.

اولین فیلم لیلا اوتادی

لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون از چهره‌های سرشناس دنیای هنر است که بازیگری را از سال ۸۱ با فیلم چشمان سیاه آغاز کرد.

این بانوی هنرمند در فیلم پیتزا مخلوط حسین قاسمی جامی به ایفای نقش پرداخت و طبق اخبار منتشر شده دستمزد بالایی برای این فیلم دریافت کرد و عنوان گرانترین بازیگر زن سینمای ایران به او داده شد.

لیلا اوتادی برای فیلم پیتزا مخلوط چقدر گرفت؟

فیلم سینمایی پیتزا مخلوط سال ۱۳۸۹ ساخته شد و بازیگران زیادی در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداختند.

لیلا اوتادی یکی از بازیگرانی است که در فیلم پیتزا مخلوط ایفای نقش کرد و اخباری از دریافت دستمزد ۷۵ میلیون تومانی او بابت ۲۵ روز بازی در این فیلم منتشر شد که این مقدار برای آن سال دستمزدی نجومی به حساب می‌آمد.

لقبی خاص برای لیلا اوتادی

همین موضوع سبب شد تا عنوان گرانترین بازیگر زن سینمای ایران به لیلا اوتادی تعلق بگیرد.

اخبار دیگری هم درخصوص دستمزد دیگر بازیگران زن سینمای ایران در آن سال منتشر شد که طبق این خبرها بازیگران دستمزدهای زیادی برای بازی در فیلم‌ها دریافت کرده اند.

• نیکی کریمی: ۵۰ میلیون تومان برای بازی در فیلم “شکلات داغ”

• مهناز افشار: ۵۵ میلیون تومان برای بازی در فیلم “پوپک و مش ماشالله”

• مهتاب کرامتی: ۳۵ میلیون تومان برای بازی در فیلم “آدمکش”

• نیوشا ضیغمی: ۳۰ میلیون تومان برای بازی در فیلم “به سوی آفتاب”

لیلا اوتادی عنوان گران ترین بازیگر زن ایران را قبول ندارد

لیلا اوتادی چند سال بعد از بازی در فیلم پیتزا مخلوط مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و در این برنامه درباره دستمزد بالا و عنوان گرانترین بازیگر زن سینمای ایران صحبت کرد.

این بازیگر کشورمان در برنامه دورهمی رقم دستمزد بالایش را رد کرد و در پاسخ به سوال مهران مدیری درباره گرانترین بازیگر زن گفت: این موضوع را تکذیب می‌کنم، چون اصلا واقعیت نداشت.

مهران مدیری در ادامه دستمزد لیلا اوتادی را پرسید. او نیز در مقابل، دستمزد بازی مهران مدیری را سوال کرد. در ادامه اما، اصرار مدیری و تماشاگران، باعث جواب دادن اوتادی نشد. او به این جمله بسنده کرد: «سال ۸۰ برای اولین فیلمم یک میلیون تومان گرفتم.»

این بازیگر در پاسخ به این سوال که آیا در بین ۵ خانم بازیگر در حال حاضر، جزو پنج نفر اول هستید، پاسخ داد؟ بین ۵ یا ده نفر اول. چون در سینمای ما، برای رنج سنی ۴۰ نقش‌های خوبی پیشنهاد می‌شود. مثل مریلا زارعی و خیلی دوستان دیگر.

منبع : وقت صبح

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟