فریبا نادری را در این عکس نمی شناسید؟! / عمل زیبایی چه کرد؟! + عکس ها

فریبا نادری بازیگرنام آشنای ایرانی است. فریبا نادری از شرکت کنندگان مجموعه "شب های مافیا" بود. مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری است. فریبا نادری عکس به تازگی عکسی متفاوت از خود به اشتراک گذاشته است. فریبا نادری متولد بهار 1363 است.

فریبا نادری

فریبا نادری کیست؟

 فریبا نادری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد که از جلوی دوربین فعالیت خود را شروع کرد سپس بعد از ازدواج با یک کارگردان سر زبان ها افتاد. فریبا نادری برای بار دوم ازدواج کرده و حالا یک دختر هم دارد.

فریبا نادری

زندگی لوکس فریبا نادری

او زندگی بسیار لوکسی دارد و جزو زنان ثروتمند تلویزیون است. فریبا نادری چهره آشنا سینما و تلویزیون است. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.

فریبا نادری

همسر پولدار فریبا نادری

فریبا نادری یک همسر بسیار پولدار دارد که خانه مجلل او در برنامه شام ایرانی سوژه رسانه ها شده بود . فریبا نادری انسان زودرنج، حساس،مهربان، آرام و احساساتی است که مطابق سلیقه خودش زندگی میکند و حاضر نیست نقشی که مطابق میلش نیست را به هیچ عنوان قبول کند و حتی در خرید لباس نیز سختگیر است و مد برای او اهمیتی ندارد و ملاک اصلی او سلیقه شخصی است.

فریبا نادری

مه شو
این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟