فال و طالع بینی 25 اسفند + فیلم

به گزارش رکنا، فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد به تمام اتفاقاتی که در زندگی برایتان رخ می دهد اشاره ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. تفسیر فال روزانه خود و عزیزان تان را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فال فروردین روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که اجازه ندهید گرفتاری‌ها کمر شما را خم کند و فکری به حال آرامش خود کنید. یکی از آشنایان شما در بستر بیماری می افتد. هر کاری که از دست تان بر می‌آید را برای این فرد انجام دهید و مواظب سلامتی ایشان باشید. با مشکل مالی روبه‌رو می‌شوید و برای حل این مشکل چاره‌ای ندارید به غیر از اینکه از پس‌انداز خود کمک بگیرید. عادت ناپسندی دارید. این عادت نه‌تنها جلوی پیشرفت شما را گرفته بلکه در نزد دوستان و اطرافیان نیز به فرد کم‌ارزشی تبدیل شده‌اید. برای ترک این عادت ناپسند از دوستان و اطرافیان کمک بگیرید.

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

فال اردیبهشت روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که یکی از اطرافیان امروز حسابی از شما تعریف و تمجید می‌کند و زمینه افزایش اعتماد‌ به‌ نفس تان را فراهم می‌کند. لطف این دوست را پیش خودتان نگه ندارید و در اولین فرصت شما نیز محبت ایشان را تمام‌ و‌ کمال جبران کنید.  اطرافیان رویتان حساب می‌کنند و شما را به‌عنوان فرد کاربلدی می‌شناسند. این شرایط باعث شده تا دوستان و آشنایان برای انجام کارهای ریز و درشت از شما کمک بگیرند. این وضعیت ایرادی ندارد به شرط اینکه وقت خود را بیش‌ از‌ حد به دیگران اختصاص ندهید و از رسیدگی به خودتان غافل نشوید. کمی به خودتان استراحت دهید و با خوردن غذاهای مقوی انرژی لازم را برای روزهای پرکار آینده به دست آورید.

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

فال خرداد روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که فرصت فراغتی پیدا می‌‌کنید تا دستی‌ به سر و رویتان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. احتمال ضرر شما در کارهای مالی بسیار است. در این شرایط بهتر است دور معامله و عقد قراردادهای تجاری مهم را خط بکشید و هرگونه سرمایه‌گذاری را به آینده موکول کنید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی در زندگی رسیده ‌است و امروز به دلیل رسیدن به این دستاورد از وی قدردانی می‌شود. در اولین فرصت این موفقیت را به ایشان تبریک بگویید و به وی ثابت کنید که این موفقیت‌ها زمینه افتخار و سربلندی شما را فراهم کرده است.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

فال تیر روزانه

​فال روزانه شما نشان دهنده این است که یکی از آرزوهای دیرینه شما بر آورده می‌شود. این شرایط را به فال نیک بگیرید و برای دستیابی به رویاهای خود بیشتر تلاش کنید. فردی که بدخواه شماست از هر فرصتی برای فاصله انداختن میان شما و یکی از عزیزان تان بهره می‌گیرد، اجازه ندهید این فرد به نقشه‌های شوم‌ خود برسد. امروز دست ایشان را رو کنید و وی را به سزای عملش برسانید. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و با مشکلی مواجه نخواهید شد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و کار دشواری که مدت هاست به فکر انجام آن هستید به پایان برسانید. 

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

فال مرداد روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که روز حساسی را در پیش دارید و اگر حواس تان نباشد سرتان به انجام کارهای غیرضروری بند می‌شود و از کارهای مهم عقب می‌مانید، درنتیجه امروز را بیشتر از همیشه جدی بگیرید و روز را بدون هیچ‌گونه اتلاف ‌وقتی به پایان برسانید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان امروز خرج سنگینی را روی دست تان خواهد گذاشت. درباره این موضوع با عشق‌ زندگی‌تان صحبت کنید و از ایشان درخواست کنید که در آینده بیشتر هوای شما را داشته باشد.

فال روزانـه شخصی متولدین شهریور

فال شهریور روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که از همیشه سرحال‌تر هستید و انرژی و نشاط زیادی دارید، از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و کارهای امروز را سریع‌تر از همیشه انجام دهید و فرصت فراغتی برای خودتان پیدا کنید. دست تان را روی زانوی خود بگذارید و فکری برای افزایش درآمد کنید. غصه گذشته‌ها را نخورید و مطمئن باشید که آینده شادی و شادکامی را برای شما رقم خواهد زد.

فال روزانـه شخصی متولدین مهر

فال مهر روزانه

فال روزانه شما می گوید که به جلسه مهمی دعوت شده‌اید. در این جلسه مطالب سودمندی را فرا می‌گیرید. از این مطالب برای گسترش دامنه موفقیت‌های خود استفاده کنید. محبت همسر یا عشق ‌زندگی‌تان را دست‌کم گرفته‌اید و عشق متقابلی به ایشان ندارید، امروز عشق‌ زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که بیشتر از چیزی که فکرش را کنید شما را دوست دارد و عشق ‌بی‌پایانش را نثارتان خواهد کرد.

فال روزانـه شخصی متولدین آبان

فال آبان روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که روز بسیار فرخنده‌ای را در پیش‌رو دارید و سرگرمی‌های زیادی انتظار شما را می‌کشد. از این شرایط بیشترین استفاده را ببرید و لحظه‌های شادی را تجربه کنید. صبر و بردباری بیشتری در کارها پیشه کنید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است. اتفاق غیرمنتظره‌ای در زندگی تان می افتد. اجازه ندهید این اتفاق شما را از هدف‌هایتان دور کند. سکان هدایت زندگی تان را با جدیت بیشتری در دست بگیرید و به ساحل آرزوها برسید.

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

فال آذر روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که کاری که مدت‌ها انجام آن به تعویق افتاده است امروز با کمک همکاران به پایان می‌رسد. دزدی در کمین مال و اموال شماست. در این شرایط بهتر است چشم از دارایی‌های خود برندارید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید تا چیزی از اموال شما به سرقت نرود. همسر یا عشق‌ زندگی‌تان دائم به کارهایتان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوری تان را فراهم کرده‌ است. در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و از وی درخواست کنید تا به حریم شخصی شما احترام بگذارد.

فال روزانـه شخصی متولدین دی

فال دی روزانه

در فال روزانه شما آمده است که ترس و هراس را کنار بگذارید و هدف‌هایتان را با جسارت بیشتری دنبال کنید. از سلامت خود غافل نشوید و با خوردن غذای سالم و ورزش، طول عمر خود را افزایش دهید. ورشکستگی در کمین شماست و اگر بیشتر از همیشه به فکر صرفه‌جویی و پس‌انداز نباشید دیری نخواهد پایید که مشکلات مالی شما را از پا در بیاورد. یکی از اعضای خانواده که به احتمال زیاد خواهرتان است امروز از در کمک و یاری وارد می‌شود و برای حل مشکلات به شما کمک می‌کند. اجازه ندهید اتفاق‌های پیش‌پاافتاده شما را ناراحت کند و به هر قیمتی که شده بر اعصاب خود مسلط باشید.

فال روزانـه شخصی متولدین بهمن

فال بهمن روزانه

فال روزانه شما می گوید که فرصتی را برای حضور بیشتر در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید و لحظه‌های شادی را پیش اهل منزل سپری کنید. اگر حواس تان را جمع نکنید امروز ممکن است کار ناشایستی را انجام دهید و اطرافیان را برنجانید. حرف‌هایتان را رک و بی‌پرده می‌گویید و در گفته‌هایتان شرایط اطرافیان را در نظر نمی‌‌گیرید. قبل از اینکه این رویکرد زمینه دلخوری دوستان و آشنایان را فراهم کند فکری به حال این رفتار کنید و لحن گفتار نیش‌دار و کنایه‌آمیز را کنار بگذارید. محبتی که در دل دارید را به همسر یا عشق‌ زندگی‌تان ثابت کنید و روزی سرشار از لحظه‌های عاشقانه را پشت سر بگذارید.

فال روزانـه شخصی متولدین اسفند

فال اسفند روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که احساس می‌کنید مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش ‌نکردن نهفته است، درنتیجه از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و با استمرار در ورزش و تحرک جلوی ضعف و خستگی را بگیرید. احتمال ضرر شما در معامله‌ها و قراردادهای کاری وجود دارد. به صلاح شماست که امروز کارهای تجاری را کنار بگذارید.  شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کارهای عقب‌افتاده نگرانی‌هایتان را کاهش دهید. مطمئن باشید که وفاداری و مسئولیت‌پذیری شما نزد اطرافیان بدون مزد و پاداش باقی نمی‌ماند.

کدخبر: 978822 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟