آیا من هم شریک جرم هستم؟

شاگرد مغازه ای بودم. صاحب مغازه من با مغازه دار روبه‌رو خصومت داشت مدتها برایش نقشه میکشید تا مرا هم فریب داد و وارد ماجرا کرد و با نیرنگ کلید مغازه روبه‌رو را به دست آورد و نقشه آتش زدنش را طراحی کرد. به من گفت تو قفل را باز کن و دی.وی.آر مغازه را دربیاور. مشغول این کار بودم که داخل آمد و بنزین ریخت و مغازه را به آتش کشید. هر دو گیر افتادیم. دادگاه بدوی رای به مشارکت داده اما زیر بار نمی‎رود و اعتراف نمیکند. حتی فیلمش هم موجود است و پلیس تشخیص هویت تایید کرده که بوده است. الان چند وقتی هست که پرونده از شهرستان نیابت قضایی خورده و به رفته تهران است. لطفا راهنمایی کنید.

2020-04-06 11:37:29 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ ۱۶:۰۷:۲۹ تعداد پاسخ ها 1
  • با وجود مدارکی که نشان می‌دهد شریک جرم شما مجرم است نیازی به اعتراف ایشان نیست و همان طور که دادگاه بدوی رای داده هر دو مسوول هستید.

    2020-04-06 11:37:31 ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ ۱۶:۰۷:۳۱ 6

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ