نماینده حقوقی دانشگاه غیر‌انتفاعی حتما باید وکیل دادگستری باشد؟

برای دانشگاه غیر‌انتفاعی اگر بخواهد یک نماینده حقوقی جهت شرکت در دادگاه داشته باشد، آیا حتما باید از وکیل دادگستری استفاده کند یا می‌تواند یک نفر را به عنوان نماینده براي حضور و دفاع در دادگاه معرفی کند؟

2020-03-25 12:18:01 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۶:۴۸:۰۱ تعداد پاسخ ها 1
  • مطابق ماده 32 قانون آیین دادرسی مدنی وزارتخانه‌ها، موسسات دولتی و وابسته به دولت شرکت‌های دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، موسسات عمومی و... می‌توانند نماینده حقوقی معرفی کنند و دانشگاه غیر‌انتفاعی در صورتی می‌تواند نماینده معرفی کند که موسسه عمومی یا غیر‌دولتی تلقی شود.

    2020-03-25 12:18:03 ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۶:۴۸:۰۳ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ