عکسی از فداکاری یک پزشک در اتاق عمل

ماجرای عکس وایرال شده در فضای مجازی چه بود؟

به گزارش رکنا ، جراح متخصص گوش و حلق و بینی که در حین عمل جراحی تومور غدد بزاقی یک دختر جوان دچار ضعف و افت فشار خون می شود ولی به علت حساسیت عمل، حاضر نمی شود جراحی را رها کند و سرم را به پایش وصل می کنند تا با دستهایش عمل جراحی را ادامه دهد. او این جراحی را با موفقیت به پایان رساند!

پزشک با سرم در پا به جراحی پرداخت

‎دکتر «اوغوز باسوت» رییس گروه گوش و حلق و بینی دانشگاه بورسا درباره این عکس می گوید:

‎این یک روز عادی برای ما بود. با این حال ، روز قبل از عمل جراحی ، مسمومیت غذایی داشتم و آن روز مقدار زیادی آب از دست دادم. من آن روز حتی سرم وصل کردم.

‎صبح روز بعد بیمار با “تومور غدد بزاقی” داشتیم؛ یک دختر جوان!

پزشک از مسمومیت غذایی خود گذشت

‎این یک عمل برنامه ریزی شده بود. حالم خوب بود ، اما بعد از شروع عمل احساس کردم که فشار خونم پایین می آید. این عمل جراحی سخت بود. تومور سختی بود و دختری جوان.

‎ او همچنین یک عصب صورت درگیر داشت. این عملی بود که به عهده من بود. این عمل جراحی باید بدون هیچ مشکلی انجام می شد. به ذهنم رسید که در آن لحظه کم آبی بدن من می تواند مشکل ساز باشد. از آنجا که دستانم مشغول بود ، از همکاران خواستم آنژیوکت را روی پاهایم بگذارند.

سرم را روی پاهای من وصل کردند. سپس بهبود یافتم و توانستم عمل را ادامه دهم. این عمل بدون هیچ مشکلی به پایان رسید. اگر برای ادامه کار خیلی احساس بدی می کردم ، قطعاً جراحی را ترک می کردم. من ادامه نمی دادم ، اما جراحی را ادامه دادم چون حالم خوب بودآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟