بشقاب‌ پرنده هرمی در آسمان ! + عکس

هرچند شنیده‌ها حاکی از این بود که فقط در سال 2019 مردم آمریکا بیش از 300 بار دیدن بشقاب پرنده در آسمان را گزارش کرده‌اند و به همین دلیل، پنتاگون کارگروه ویژه‌ای را برای بررسی به اصطلاح «پدیده‌های هوایی ناشناخته» تشکیل داده‌ است اما تصور این‌که مرموز بودن این اشیا تایید شود، دور از انتظار بود.

به گزارش رکنا، با این حال، چند روز پیش وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون)، دست به افشاگری زد و خبر داد عکس‌ها و تصاویر ویدئویی «پدیده های هوایی ناشناس» که سال ۲۰۱۹ گرفته شد، تصاویری واقعی از اشیایی مرموز و ناشناخته هستند؛ اما این ماجرا از کجا شروع شد و نتایج کارگروه ویژه‌ای که روی این ماجرا کار کرده است، چیست؟

7200 شیء ناشناخته در آسمان!

براساس اطلاعات جمع‌آوری شده توسط National U.F.O مشاهده اشیای ناشناخته در سال 2020 در نیویورک تقریباً دو برابر شده و به 300 مورد رسیده و رو به افزایش است. همچنین این مشاهدات تا امروز در حدود 1000 مورد در سراسر آمریکا افزایش یافته و به بیش از 7200 مورد در چند سال اخیر رسیده است. چند وقت پیش «ریس دی‌پرونو»، دستیار مدیر شعبه ایالت نیویورک Mutual U.F.O در واکنش به این اتفاق گفته بود: «در نیویورک، ساکنان شهرها سعی کرده‌اند با مهاجرت به حومه شهر و روستاها از شر ویروس کرونا خلاص شوند بنابراین تعداد ساکنان در روستاها افزایش پیدا کرده و به همین دلیل مشاهدات یوفوها بالا رفته است. معمولا در تماس‌هایی که داریم به ما می‌گویند اجسام شناور مرموزی را در آسمان می‌بینند که بسیار ترسناک هستند و این مسئله دردسرساز شده است.»

اختصاص 2.3 تریلیون دلار برای بررسی این ماجرا

کمتر از دو ماه پیش، پنتاگون فاش کرد کارگروه ویژه‌ای را برای بررسی به اصطلاح «پدیده‌های هوایی ناشناخته» تشکیل داده‌ است. وظیفه این گروه ویژه، مشاهده سه فیلم بود که توسط هواپیماهای نظامی ضبط شده بود. این فیلم‌ها توسط خلبانان نیروی هوایی آمریکا منتشر شده بودکه پدیده هوایی ناشناخته را نشان می‌داد. در این فیلم خلبانان در حالی ‌که بسیار هیجان زده شده‌ بودند، شیء مرموزی به شکل بشقاب پرنده را در آسمان می بینند و درباره نحوه چرخش آن در آسمان با هم صحبت می کنند. به گزارش رویترز، همین مسئله منجر شد تا در آوریل 2020 یک بسته اعتباری 3/2 تریلیون دلاری در اختیار وزیر دفاع و مدیر اطلاعات ملی برای تحقیق در بحث یوفوها و گزارش و انتشار آن برای عموم قرار بگیرد که نتایج آن روز گذشته منتشر شد.

بشقاب‌پرنده هرمی شکلی که باید منتظرش باشیم!

به گزارش ایندیپندنت، وزارت دفاع آمریکا تایید کرده تصاویر و ویدئوهایی که سربازان نیروی‌دریایی آمریکا از پرواز سریع یک شیء پرنده بر فراز کشتی‌های جنگی این کشور در ساحل کالیفرنیا گرفته اند، واقعی است. برای بررسی دقیق‌تر، تصاویر و ویدئوهای نیروی ضربتی آمریکا از«پدیده‌های هوایی توضیح‌ناپذیر» به دست «جرمی کوُربِل»، فیلم‌ساز رسیده است. یکی از ویدئوهایی که در سال ۲۰۱۹ گرفته شده یک شیء هرمی‌شکل را نشان می‌دهد که بر فراز یک ناوشکن نیروی دریایی در هوا به طور ثابت پرواز می‌کند و روی آن، یک نور چشمک‌زن به طور نامنظم ضربان می‌زند. آقای کوربل، مرموز بودن این شیء را تایید کرده است بنابراین باید منتظر باشیم باز هم آن را در آسمان زمین ببینیم. او بعد از بررسی چندین و چندباره این ویدئو و به دنبال دریافت داده‌های معتبر از اداره اطلاعات وزارت‌دفاع آمریکا و اظهارات مقامات مرتبط، مشخص نکرده که آیا آن اشیا هنوز «ناشناخته» هستند یا به عنوان اشیای قابل شناسایی بررسی می شوند.

اطلاعات بیشتری نمی‌دهیم!

سوزان گوف، سخنگوی پنتاگون هم در یک نشست‌خبری در همین باره گفته است: «وزارت‌دفاع برای حفظ امنیت عملیات و جلوگیری از افشای اطلاعاتی، جزئیات مشاهدات اخیر را منتشر نخواهد کرد و من فراتر از آن چه ارائه کردم، چیز دیگری برای شما ندارم.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟