راز عجیب که 2 مرد در 78 سالگی کشف کردند / هویت گمشده + عکس

به گزارش رکنا، یک داستان غم انگیز در ایالات متحده اتفاق افتاده است. دو مرد تقریباً ۷۸ ساله پس از سال‌ها زندگی حالا فهمیده اند که به خانواده واقعی خود تعلق ندارند. این داستان زمانی اتفاق افتاده است که آنها در دوره پیری خود به سر می برند و حتی دیگر نمی توانند والدین واقعی خود را ببینند.

آزمایش DNA

این دو نفر جان ویلیام کار و جکی لی اسپنسر هر دو در تاریخ ۲۹ آگوست ۱۹۴۲ در یک بیمارستان آمریکایی به دنیا آمدند. سال گذشته مشخص شد که هر دو مرد با افرادی که آن‌ها را به عنوان خانواده خود می‌شناختند، مطابقت DNA ندارند. اندکی بعد معلوم شد که DNA آن‌ها با خانواده دیگر همخوانی دارد.

جستجو کردن

اسپنسر همیشه می‌دانست که او بدون پدر بیولوژیکی خود بزرگ شده است، زیرا این مرد مادر خود را قبل از تولد ترک کرده بود؛ بنابراین، بیش از ۵۰ سال، اسپنسر کسی را جستجو کرد که نام او در شناسنامه اش به عنوان پدرش بود. هنگامی که وی سرانجام بستگان پدرش را ردیابی کرد، آزمایش DNA نشان داد که وی با این خانواده ارتباطی ندارد. او همچنین کشف کرد که با زنی که به عنوان مادرش می‌شناخت، خویشاوندی ندارد.

اتفاقی که بعد از تولد می‌افتد

اسپنسر از جستجو دست نکشید و به این ترتیب خانواده‌ای را کشف کرد که با آن‌ها پیوند خونی مشترک داشت. خانواده کار هنگامی که اسپنسر متوجه شد وی در همان بیمارستان به عنوان عضوی از خانواده کار، جان ویلیام کار متولد شده است، و در همان روز، این افراد به سرعت مشکوک شدند که پس از تولد آن‌ها با یکدیگر جا به جا شده اند. به نظر می‌رسد آزمایش دی ان‌ای Carr این سوئ ظن را تأیید می‌کند.

این دو مرد سالخورده اکنون از بیمارستان محل تولد و جایی که احتمالاً به والدین اشتباه داده شده اند شکایت دارند. آن‌ها می‌گویند که عواقب تبادل در طول زندگی خود را احساس کرده اند. کار (Carr) می‌گوید که همیشه در خانواده احساس بیگانگی می‌کرده است. به دلیل سن مردان، بسیاری از بستگان نزدیک آن‌ها درگذشته اند. در نتیجه، آن‌ها هرگز بخش بزرگی از خانواده بیولوژیکی خود را نخواهند شناخت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟