ناکام ماندن سارق مسلح به کمک یک یوتیوبر + فیلم
حجم ویدیو: 3.15M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29

یک یوتیوبر اهل لندن که هنگام پخش زنده از یوتیوب باعث ناکام ماندن سارق مسلح شده بود مورد تمجید کاربران قرار گرفت.

به گزارش رکنا ، این یوتیوبر که با نام «شِروین» شناخته می‌شود جمعه شب در میدان لستر مشغول پیاده روی و پخش زنده از یوتیوب بود که ناگهان با صحنه وقوع یک سرقت مواجه شد.

فرار سارق مسلح با اقدام شروین

شروین که خودش را همیشه آنلاین توصیف می‌کند و با دوربین واکنش‌ها و همچنین اتفاقات پیرامون خودش را ضبط می‌کند هنگام رویارویی با این صحنه شجاعانه عمل کرد. در حالی که سارق مسلح یک دوچرخه سوار را مورد حمله قرار داده و قصد سرقت از وی را داشت شروین بلافاصله خود را به صحنه وقوع جرم رساند. او با تهدید سارق که در حال پخش زنده از صحنه جرم است موجب فرار سارق شد.

مجروح شدن دوچرخه سوار توسط سارق مسلح

در ویدئوی منتشر شده شروین به سمت قربانی حرکت کرده و او را در حالی که روی زمین افتاده و از صورتش خون می‌چکد از دست سارق نجات می‌دهد. در این ویدئو صدای شروین شنیده می‌شود که خطاب به سارق فریاد می‌زند: «رهایش کن.» این در حالی بود که تعدادی از عابران پیاده نیز در نزدیکی محل وقوع سرقت حضور داشتند. لحظاتی بعد آمبولانس اورژانس در محل حاضر شد و قربانی تحت درمان قرار گرفت.

پلیس لندن به دیلی میل گفت که این سرقت به طور اتفاقی فیلمبرداری شده و ساختگی بودن آن را رد کرد. پلیس جستجو‌های خود برای شناسایی و دستگیری سارق مسلح را آغاز کرده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟