شخصیت شناسی از روی نوع کفش ها

در این گزارش به شناخت شخصیت از طریق نوع کفش‌هایی می‌پوشید، میپردازیم.

به گزارش رکنا ، آیا شما یک آدم باتجربه، منتقد و یا جذاب هستید، یا ممکن است وفاداری زیادی به افراد دور و بر خود داشته باشید. در اینجا به شما از شناخت شخصیت از طریق کفش‌ها میپردازیم.

بوت پاشنه بند: مسئولیت‌ها را بر عهده می‌گیرند

بوت پاشنه بند

در صورت بروز بحران، فردی که عاشق پوشیدن چکمه‌های پاشنه بلند است همیشه کسی است که می‌تواند شرایط را کنترل کند. آن‌ها سریع روی پا خود می‌ایستند و می‌توانند تصمیمات منطقی و روشنی بگیرند. این زن از اعتماد به نفس فوق العاده‌ای برخوردار است، بنابراین افراد اطراف او فوراً در دستان او احساس امنیت می‌کنند.

کفش‌های ورزشی: هدف گرا هستید

کفش‌های ورزشی

اگر کسی هستید که از چالش‌های تناسب اندام لذت می‌برید، تصمیمات سال نو خود را جدی می‌گیرید و به دلیل فعالیت‌های ورزشی مختلف در زندگی خود فرد شناخته شده‌ای به شمار می‌روید، شما کسی هستید که بسیار اعتماد به نفس، بسیار هدف گرا و بسیار سازمان یافته است. آن‌ها واقعاً ایده چند وظیفه‌ای، مراقبت از همه چیز و حضور در همه جا را نشان می‌دهند.

کفش تخت

کفش تخت

شما آن قدر فروتن هستید که برای تلاش خود به هیچ توجه و شناخت احتیاج ندارید. در واقع فردی که کفش‌های تخت می‌پوشد بسیار متواضع و سخاوتمند است. آن‌ها اغلب زنانی هستند که همه کار‌های جهان را انجام می‌دهند. آن‌ها کسانی هستند که در تنظیم بسیاری از برنامه‌ها و کار‌های مهم نقش دارند و ممکن است حتی اسمی از آن‌ها برده نشود.

کفش‌های پاشنه بلند خاص

کفش‌های پاشنه بلند خاص

زنانی که دارای این کفش‌های پر زرق و برق هستند سخت کار می‌کنند و از سلیقه عالی برخوردار هستند.

این زنان در واقع فوق العاده سخت کوش هستند. آن‌ها دارای انگیزه اصلی، عزم راسخ و اخلاق کاری برجسته هستند. شما دوست دارید از قبل برنامه ریزی کنید. شما به جای اینکه تکانشی زندگی کنید، در رویکرد خود نسبت به زندگی بسیار تحلیلی هستید و ترجیح می‌دهید یک استراتژی داشته باشید. به این ترتیب، شما همیشه برای موارد بعدی آماده هستید و دیگر هرگز نگران موانع پیش بینی نشده باشید.

کفش‌های بند انگشتی

کفش‌های بند انگشتی

همانطور که حدس زده اید، این شخص بسیار راحت است و در کنار او راحت می توانید حرف بزنید. آن‌ها خوشحال هستند که با جریان حرکت می‌کنند و می‌بینند که زندگی آن‌ها را به کجا می‌برد. آن‌ها ترجیح می‌دهند به جای تسلیم فشار‌های اجتماعی، سعادت خود را دنبال کنند و آنچه را که واقعاً باعث خوشحالی آن‌ها می‌شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟