این خانه لاکچری صاحبانش را فراری می دهد! / ترسوها بخوانند! + عکس

خانه بزرگ و گران قیمتی در پایتخت انگلیس به علت قرار گرفتن در موقعیتی ترسناک موجب فرار صاحبانش از آنجا شده است.

خانه لوکس

به گزارش رکنا ، یک خانه ۴ خوابه در لندن، پایتخت انگلیس به علت شرایط ترسناکی که دارد به قیمت ۱.۴ میلیون پوند برای فروش گذاشته شده و صاحبان آن دیگر حاضر به ماندن در آن نیستند.

خانه گران

خانه ای گرانقیمت در کنار قبرستان

نکته ترسناک در خانه این است که این خانه در نزدیکی قبرستان «سنت ماری» در «وندوورث» که در واقع منطقه‌ای حفاظت شده است.

خانه زیبا فراری صاحب

این خانه در سه طبقه ساخته شده و دارای یک باغ بزرگ روی به جنوب است که از یک اتاق پذیرایی دو نفره قابل دسترسی است. پاسیوی ایمن که از ورودی کناری یا اتاق ناهارخوری قابل دسترسی است و فضای کافی برای انبار در فضای باز را فراهم می‌کند. اتاق پذیرایی و ناهار خوری با نقشه‌ای باز و بدون درب و دیوار است که از کفپوش بلوط و همچنین کابینت‌ها و قفسه‌های داخلی در آن استفاده شده است.

خانه اعیانی

پشیمانی خریداران خانه قیمتی

طبقه اول این خانه مرتفع‌تر از دو طبقه دیگر است و اتاق خواب‌ها در طبقات بالاتر طراحی شده اند و با اینکه از توصیف‌های این خانه بر می‌آید محل بسیار مناسبی برای زندگی و سکونت است، اما قرار گرفتن آن در کنار قبرستان باعث شده فردی که خانه را خریداری کرده است از اقدام خود پشیمان شود.

خانه گرانقیمت

باور‌های مردمی که زندگی در کنار قبرستان را خوب نمی‌دانند و ذهن‌های فعال به دنبال فضاسازی‌های ترسناک از آن هستند، موجب شده تا ارزش واقعی این خانه را زیر سوال ببرد و موجب دست به دست شدن متعدد این خانه میان افرادی شود که بدون اطلاع از این موضوع فریب فروشندگان را خورده باشند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟