بزرگترین دندان دنیا! + عکس

میسی ترسول ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ تصویری از دندانی عظیم الجثه را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد. او این دندان را هنگام پیاده روی در جزیره‌ای در کارولینای جنوبی پیدا کرد. میسی ترسول به روزنامه محلی کارولینای جنوبی گفت: "این دندان بسیار زیبایی است.

به گزارش رکنا، کاربران شبکه‌های اجتماعی به سرعت در مورد نوع موجود یا سن آن حدس‌های عجیب زدند و یک کاربر نوشت: "این باید دندان یک کوسه بزرگ باشد. " مرد دیگری گفت به زنی که دندان را پیدا کرده حسادت می‌کند، او گفت دندان جوانتری را در جزیره پیدا کرده، اما تاکید کرد که تاکنون هیچ دندانی به این اندازه پیدا نکرده است.

کشف دندانی عظیم الجثه در جزیره خارجی

برخی اظهار داشتند که این دندان متعلق به گونه‌های منقرض شده کوسه‌ها است، که میلیون‌ها سال پیش در دریا‌ها پرسه می‌زدند. اما به گفته شبکه فاکس نیوز، محققان گفتند که دندان کوسه‌های باستانی که پیدا شده معمولاً از دست انسان بزرگتر است.

ترسول به روزنامه گفت:" من آن را برداشتم، و سپس وقتی که آن را در دست گرفتم بسیار شوکه شدم، آن را روی ماسه انداختم و درست مثل یک بچه ۵ ساله جیغ می‌کشیدم. " وی ادامه داد: "من بالا و پایین پریدم و گریه می‌کردم. باورم نمی‌شود. اوه خدای من، من یک دندان بزرگ پیدا کردم. "آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟