آروغ زدن های مرد انگلیسی برایش دردسر شد +عکس

به گزارش رکنا، این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

آروغ زدن مرد
فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.
امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.
با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به دست می شد و مورد بسیاری از مردم قرار گرفت.
مرد انگلیسی 61 ساله اهل بیرمنگام 8 ماه است که هر چند دقیقه یکبار آروغ می‌زند.
مایکل اوریلی می‌گوید از این وضعیت خسته شده است.
راننده سابق تاکسی می‌گوید همه چیز با خوردن یک فنجان چای در کلاس گلف شروع شد.
پزشکان در این مدت نتوانسته‌اند بیماری وی را تشخیص دهند و آروغ‌های وی بلندتر و شدیدتر شده است.آخرین قیمت هایبازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟