چگونه بهترین لباس عروس را انتخاب کنید؟+ مدل لباس عروس پفی

انتخاب مدل لباس عروس، یکی از خاص‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های قبل از برگزاری جشن عروسی است. معمولا، همه عروس و دامادها برای انتخاب مدل این لباس، باهم مشورت می‌کنند و برای پرو لباس، به مزون های لباس عروس مراجعه می‌کنند.

لباس عروس پفی، یکی از مدل های محبوب لباس عروس برای جشن‌های رسمی محسوب می‌شود. همه عروس‌ خانم‌ها از کودکی، عاشق لباس پفی هستند. لباس عروس مدل اسکارلت یا همان لباس پفی، مدل‌های مختلفی دارد که در ادامه مجموعه عکس لباس عروس پرنسسی پفی را باهم می‌بینیم، تا با مشاهده انواع مدل‌های لباس عروس پفی دخترانه، بهترین را انتخاب کنید.

چگونه بهترین مدل لباس عروس را انتخاب کنید؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای جشن عروسی باید به آن بپردازید، انتخاب مدل لباس عروس است. حساس‌ترین بخش انتخاب، همین‌جا است!

اگر برای انتخاب مدل لباس عروس اشتباه کنید، متاسفانه شانس داشتن یک استایل جذاب، هیجان‌انگیز و خاص را ازدست می‌دهید. پس برای انتخاب بهترین مدل لباس عروس، حتما با عکاس، استایلیست یا مشاورینی که در مزون‌ها فعالیت می‌کنند، مشورت کنید. این افراد، شناخت خوبی از استایل و اندام عروس خانم‌ها دارند و می‌توانند بهترین پیشنهاد را به شما بدهند.

نکته: سعی کنید، برای انتخاب مدل لباس، حتما فرم اندام‌تان را بررسی کنید و درنظر داشته باشید.

1-به استایل خودتان توجه کنید

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید برای انتخاب مدل لباس عروس به آن توجه کنید، استایل شخصی خودتان است. حتما برای شماهم اتفاق افتاده است که یک مدل لباس را تن یکی از دوستان‌تان دیده باشید و دقیقا همان لباس را خریداری کرده و در اولین پرو روبروی آینه، تمام باورهای‌تان فروریخته باشد! این دقیقا معنای استایل شخصی را مشخص می‌کند. شما باید براساس لباس‌هایی که برای‌تان مناسب است و آن‌ها را قبلا امتحان کرده‌اید، لباس عروس‌تان را انتخاب کنید  و اصلا ریسک نکنید. رعایت استایل شخصی راز موفقیت خانم‌های خوش‌پوش است.

چگونه بهترین لباس عروس را انتخاب کنید؟+ مدل لباس عروس پفی

2-تم جشن عروسی را درنظر بگیرید

اگر عاشق تم جشن تولد یا تم ولنتاین باشید، قطعا تجربه هماهنگی دکوراسیون با لوازم پذیرایی این جشن‌ها و در نهایت ایجاد هارمونی لباس با این تم‌ها را دارید. اگر عاشق تنوع هستید و می‌خواهید برای جشن عروسی تم خاصی را انتخاب کنید، حتما لباس عروس‌تان را نیز باتوجه به تم عروسی انتخاب کنید. برای مثال، عروس خانم‌هایی که تم بوهو را برای دکوراسیون عروسی انتخاب می‌کنند، بهتر است مدل لباس عروس را نیز مطابق با تم بوهو انتخاب کنید. هماهنگی بین انتخاب‌های متنوعی که برای جشن عروسی درنظر دارید، جذابیت فوق‌العاده‌ای به جشن عروسی شما خواهد داد.

3-به رویاهای‌تان جامع عمل بپوشانید

همه دختر بچه‌ها از کودکی علاقه‌مند به پوشیدن لباس عروس هستند. مدل لباس عروس معمولا یک استاندارد ذهنی است که در افراد مختلف با سلیقه‌های مختلف، متفاوت است. سعی کنید، برای جشن عروسی سراغ بهترین و موردعلاقه‌ترین مدل‌های لباس عروس بروید. جشن عروسی یک بار در زندگی‌تان اتفاق می‌افتد و شما باید همه‌چیز را مطابق میل و سلیقه‌تان انتخاب کنید. برای چنین انتخابی حتما با استایلیست و افرادی که در مزون‌های لباس عروس جهت ارائه مشاوره حضور دارند، مشورت کنید تا مطابق با فرم اندام‌تان و سلیقه شخصی‌تان، بهترین لباس عروس را انتخاب کنید.

4-به فصل توجه کنید

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در زمان انتخاب لباس عروس باید به آن توجه کنید، فصل برگزاری جشن عروسی است. معمولا لباس عروس‌هایی که برای فصل سرما مناسب هستند، اصلا انتخاب خوبی برای تابستان نخواهند بود. همچنین، لباس عروس‌هایی که برای فصل تابستان انتخاب می‌شوند، معمولا درصورت دنباله‌دار بودن، بازهم انتخاب خوبی برای فصول بارانی سال نیستند. یادتان باشد که جشن عروسی که تنها یکبار در زندگی‌تان اتفاق می‌افتد، باید تمام جوانب را درنظر بگیرید. انتخاب صحیح لباس به شما کمک می‌کند تا کم‌ترین مشکلات و چالش‌ها را در روز جشن‌تان تجربه کنید.

 

5-قد لباس عروس را با کفش‌تان تنظیم کنید

معمولا هر فرد باتوجه به سبک زندگی و قد و وزن، امکان استفاده از کفش خاصی را دارد. سعی کنید قبل از انتخاب لباس عروس، تکلیف نوع کفش‌تان را مشخص کنید. قد لباس عروس باید براساس کفش مشخص شود. اگر اهل پوشیدن کفش تخت یا کتانی اسپرت هستید، حتما از لباس عروس بدون دنباله با قد متناسب با کفش تخت، استفاده کنید. معمولا با پوشیدن چنین کفش‌های راحتی می‌توانید شادترین لحظات را تجربه کنید.

چگونه بهترین لباس عروس را انتخاب کنید؟+ مدل لباس عروس پفی

عواقب انتخاب اشتباه مدل لباس عروس چیست؟

معمولا، اگر اندام‌تان را به خوبی نشناسید، نمی‌توانید مدل لباس عروس خوبی را انتخاب کنید. انتخاب اشتباه لباس عروس، می‌تواند شما را چاق، نافرم، قد کوتاه و نامطلوب نشان دهد. در چنین شرایطی، پس از عکاسی و مشاهده عکس‌های عروسی، عروس خانم به شدت ناراحت و کلافه است و هیچ‌کدام از عکس‌ها را دوست ندارد. قطعا شما علاقه‌ای ندارید که جای این عروس باشید.

"پس سعی کنید، با دقت تمام مدل لباس عروس را انتخاب کنید"

 

مدل های لباس عروس پفی

در زیر برخی از بهترین مدلهای لباس عروس پفی را مشاهده خواهید کرد، این مدل از لباس عروس ، همانطور که گفته شد یکی از جذاب ترین لباس عروس ها برای جشن عروس است که علاقه مندان زیادی نیز دارد.

چگونه بهترین لباس عروس را انتخاب کنید؟+ مدل لباس عروس پفی

لباس عروس پفی مناسب چه اندامی است؟

لباس‌های پفی، حجم زیادی ایجاد می‌کند. معمولا، اگر کمر باریکی نداشته باشید، این لباس، انتخاب چندان مطلوبی برای‌تان نخواهد بود. اگر قد کوتاهی داشته باشید نیز، انتخاب لباس عروس پفی، برای‌تان مناسب نیست. زیرا با پوشیدن این لباس، قدتان به شدت کوتاه نشان داده می‌شود. پس درصورتی‌که، قد نسبتا بلندی دارید و دور کمرتان پهن نیست، می‌توانید کاندید خوبی برای پرو لباس عروس اسکارلتی باشید.

سعی کنید، با مطالعه بیشتر تخصصی درباره انتخاب لباس عروس، لباس عروس هماهنگ با فرم بدن خود بپوشید و شناخت بهتری از اندام‌تان داشته باشید.

لباس شما در جشن عروسی تان لباس خواب عروس نیست که بتوان به راحتی از کنارش عبور کرد، پس با دقت، بهترین مدل لباس عروس را انتخاب کنید. هرچه لباس عروس زیباتر و مناسب‌تری به تن داشته باشید، اعتماد به نفس بالاتری خواهید داشت و عکس و فیلم‌های درخشانی از این شب رویایی ثبت می‌کنید.

منبع: tashrifino.com

آیا این خبر مفید بود؟