هواپیمایی که سالن سینما در آن برپاست + تصاویر

به گزارش رکنا، شرکت های مختلف هواپیمایی برای جذب مسافر از خدمات مختلف سازندگان هواپیما استفاده می کنند. سفارش های ساخت مختلف تا بهترین صندلی ها و حتی نصب  تلویزیون و انواع مبلمان راحتی از جمله این موارد است.

بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر یکی از بزرگ‌ترین هواپیما‌های اختصاصی لوکس دنیا  است که این هواپیما همانند پنت هاوس یک آپارتمان مجهز است. در شرایط عادی این هواپیما دریم لاینر (Boeing 787 Dreamliners) معمولی،  بین ۲۴۰ تا ۳۳۵ مسافر در خود جای می دهد.
اما برای اولین بار بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر به هواپیمایی با ظرفیت ۴۰ مسافر بدل گردید. این هواپیمای اختصاصی بسیار جا دار است و به خوبی مجهز به تمامی امکانات مورد نیاز زندگی شده است. بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر آن قدر مجهز می‌باشد که با ورود به داخل آن گمان می‌کنید در پنت هاوس یک آپارتمان هستید، تنها با این تفاوت که این پنت هاوس در بالای ابر‌ها و معلق در آسمان است.

هواپیمایی که سالن سینما در آن برپاست

این هواپیما توسط مدیریت حمل و نقل هوایی کِسترِل (Kestrel Aviation Management) طراحی و توسعه یافته است. این شرکت حمل و نقل هوایی امریکایی که متخصص در زمینه ی خطوط هوایی، شرکت های بزرگ هواپیمایی، فروش، تامین منابع مالی و ایجاد تغییر داخلی در هواپیما است، این هواپیمای بوئینگ مسافربری را متحول ساخته و تبدیل به دریم جت یا هواپیمایی رویایی نموده است.

هواپیمایی که سالن سینما در آن برپاست

تنها تعداد اندکی از افراد قادر به پا نهادن در این هواپیما و تجربه‌ی رویایی پرواز با آن هستند. این افراد با سوار شدن بر هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر می‌توانند انتظار تجربه‌ی خدمات پروازی را داشته باشند که یک دنیا با خدماتی که بوئینگ معمولی ارائه می‌دهد فرق دارد.

هواپیمایی که سالن سینما در آن برپاست

فضای داخلی بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر توسط طراحی طراحان متخصص پیِرجین (Pierrejean Design)، طرحی مشترک در کشتی های تفریحی و هواپیما توسعه یافته است. در نظر گرفته شده این هواپیما به عنوان پناهگاهی در خدمت افراد خاص باشد و از این حیث نیز توجه ویژه ای به این که چگونه فضای داخلی بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر هر یک از حواس مسافران ویژه را بر خواهد انگیخت، شده است.

هواپیمایی که سالن سینما در آن برپاست

از ویژگی های دکوراسیون داخلی این هواپیما می توان به سقف بلند و گنبدی شکل، کف پارکت شده ی چوبی، درب های چوبی مرغوب حکاکی شده، فرش های دست بافت با طرح هایی از ابریشم نام برد. همچنین امکاناتی از قبیل تب لت های کنترل نور، مانیتورهای ویدئویی و صوتی، کرکره های پنجره و درخواست مهماندار پرواز در اختیار مسافران می باشند. در هر یک از کابین ها انواع وسایل سرگرمی موجود است. علاوه بر این ها سالن مطالعه با ظرفیت ۱۶ نفر و سالن غذاخوری نیز محیا شده است.

هواپیمایی که سالن سینما در آن برپاست

هواپیمایی که سالن سینما در آن برپاست

هواپیمایی که سالن سینما در آن برپاست

نقشه کامپیوتری هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟