حجم ویدیو: 3.31M | مدت زمان ویدیو: 00:00:26

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مبارزه یک بزمجه با پلنگ را در پارک حیات وحش زیمباوه به تصویر می‌کشد. این بزمجه پس از چند دقیقه مبارزه با پلنگ سرانجام تسلیم این حیوان و شکار شد. در ابتدای ویدئویی که توسط یکی از گردشگران و با تلفن همراه تهیه شده است دو پلنگ را در نزدیکی بزمجه در جاده نشان می‌دهد.

در این ویدئو یکی از پلنگ‌ها در حالی که نزدیک‌تر به بزمجه ایستاده در تلاش برای شکار آن دیده می‌شود. بزمجه با وارد کردن چند ضربه پیاپی با دم خود به صورت پلنگ مانع نزدیک شدن این حیوان می‌شود. سرانجام پس از چند دقیقه مبارزه بزمجه تسلیم شده و شکار این پلنگ می‌شود. در لحظه آخر پلنگ با یک حمله غافلگیرانه این حیوان را شکار کرده و از جاده خارج می‌شود.

در ویدئوی منتشر شده دو خودروی حامل تعدادی توریست در نزدیکی محل مبارزه بزمجه با پلنگ ها دیده می‌شوند. آن‌ها در حال بازدید از پارک حیات وحش بودند که با این صحنه مواجه شدند. یکی از گردشگران با نام " کاستا فرانگِسکیدز " با تلفن همراه خود ویدئویی از این مبارزه تهیه کرد. کاستا در گفتگو با " لَتِست سایتینگز" گفت: «با تعدادی از گردشگران با خودرو در حال بازدید از این پارک بودیم که با این صحنه مواجه شدیم. دو پلنگ یک بزمجه را در جاده محاصره کرده بودند و این حیوان در تلاش بود تا از دست آن‌ها فرار کند. با این حال بزمجه پس از چند دقیقه مبارزه تسلیم شد و یکی از پلنگ‌ها آن را شکار کرد».

گفتنی است؛ محل دقیق این اتفاق پارک حیات وحش " کیانگو" زیمباوه بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟