تا به حال حتما برای هر یک از ما رخ داده است که بعد از یک روز کاری و طولانی به خانه باز می گردیم و زمانیکه کفش هایمان را از پا جدا می کنیم، احساس ناخوشایندی به ما دست خواهد داد که طبیعتا برای از بین بردن بوی نامطبوع پاهایمان، آنها را می شوئیم و سپس با کمی استراحت پاهایمان آرامش خواهند گرفت.

با این حال این سوال برای هر یک از ما پیش می آید که آیا می توان پابرهنه و بدون هر گونه جوراب و کفش راه رفت که دیگر شاهد چنین چیزی نباشیم؟! چنین چیزی ممکن است اما دارای خطرات بسیار زیادی می باشد و می تواند حتی منجر به بروز برخی آسیب های جبران ناپذیر بر روی پاهایمان باشد و به همین دلیل منطقی ترین حالت این است که کفش هایمان را بپوشیم!

اما یک زوج مستقر در میامی ایالات متحده، به نام مونیک و جوئل اخیرا از جوراب هایی رونمایی کردند که با استفاده از آنها نیازی به پوشیدن کفش نیست و می توانید به راحتی در خیابان ها و اماکن عمومی که در طول روز عبور و مرور دارید استفاده کنید. آنها نام این جوراب ها را " جوراب های محافظ " با نام Aftersock نامیدند.

این زوج از میامی توانستند جوراب های تولیدی خود را در فروشگاه های آنلاین به قیمت 22 دلار برای یک جفت و 17 دلار برای خرید 3 جفت همزمان اختصاص دادند که به هیچ وجه باور نمیکردند این ایده بتواند با موفقیت انجام شود! اما جالب است بدانید که از این جوراب ها 3000 جفت فروخته شد و توانست سود 600 میلیون تومان یا 50 هزار دلاری برای آنها به ارمغان آورد.

با این حال این زوج در طی مصاحبه ای که داشتند در ابتدا بر این باور بودند که نمی توانند جوراب هایی که در ایده خود داشتند را تولید کنند و اما هم اکنون توانستند تنها در طی مدت زمان بسیار کمی به سود بسیار زیادی دست پیدا کنند. این جوراب ها با یک لایه PVC ساخته می شوند و این اختراع به نام این زوج ثبت شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟