آبشارها از دل‌انگیزترین پدیده‌های طبیعی هستند که تماشای شان روح و جان مان را تازه می‌کند. بسیاری از مردم وقتی از شلوغی شهرها و زندگی آلوده‌ و یک‌نواخت خود خسته می‌شوند، کوله‌بارشان را بسته و به دامان طبیعت پناه می‌برند و اگر در دل جنگل و دشت‌ها رودی هم جاری باشد که سفر بسیار جذاب‌تر و رویایی‌تر می‌شود.

آبشارهای متعددی در سراسر دنیا جریان دارند . در این میان چند روزی‌ست که در شبکه‌های اجتماعی تصویر یک آبشار در کشور پرو چشم جهانیان را به خود خیره کرده است. این آبشار درست شبیه به یک عروس با لباس عروس سفیدرنگ و باشکوه است؛ به همین خاطر حالا این آبشار را با نام عروس (bride) می‌شناسند.

هیچ شکی وجود ندارد که کشور پرو طبیعت فوق‌العاده‌ای دارد و پدیده‌های نابی را در خود جای داده است اما آبشار عروس به خاطر ویژگی‌های ظاهریش به محبوبیت زیادی دست یافته است. تصویر این آبشار شگفت‌انگیز را قرار داده‌ایم تا خودتان قضاوت Judgment کنید که آیا شبیه به عروس هست یا خیر.

توجه داشته باشید که این پدیده‌ی زیبا به تازگی کشف شده و هنوز اطلاعات بیشتری در رابطه با آن منتشر نشده است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟