خبر ویژه :

رک پلاس گوناگون کدخبر: 433733 ارسال پرینت 92

رکنا: برخی کارمندان به دنبال جدیتی که در اجرای وظایف خود به خرج می‌دهند ممکن است از سوی مدیر خود پاداشی دریافت کنند، اما هنگامیکه این هدیه بیش از انتظار گرانقیمت و به تعداد بالا باشد احتمالا این موضوع از سمع و نظر کسی پنهان نمی‌ماند و به قول معروف رسانه‌ای می‌شود.

به عنوان مثال در این زمینه می‌توان به ساوجی دلوکیا مدیری ثروتمند اهل هند اشاره کرد که با اقدامی دور از انتظار کارمندان خود را غافلگیر کرد. مدیر مذکور که در زمینه تجارت الماس نیز فعالیت دارد، طی اقدامی جنجالی صد‌ها آپارتمان Apartment و خودرو به کارمندانش برای از خودگذشتگی و زحمات بی دریغشان هدیه داد. این اقدام در مراسمی که در ایالت گوجرات برگزار شده بود با حضور افراد بسیاری صورت گرفت. ناگفته نماند که نارندرا مودی نخست وزیر کشور هند نیز جزو یکی از حضار این مراسم پر سر و صدا بود.

گفتنی است آریالای دلوکیا به ۶۰۰ کارمند خود خودرو و به هزاران نفر دیگر آپارتمان یا هدای نقدی و غیر نقدی هدیه داد. بد نیست بدانید که بنا بر گزارش العربیه قیمت خودرو‌های اهدا شده بیش از ۲ میلیون دلار اعلام شده است. در ادامه تصاویری از این مراسم و حواشی آن مشاهده می‌کنید.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

resized_203837_940

resized_203838_927

resized_203839_197

resized_203840_141اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند