از این رو می‌توان محبوبیت بی نظیر و فراوان آنرا در میان ساکنان ایالات متحده دانست. با این وجود خانم "سارا اشمیت" ۳۴ ساله که در زمینه تحلیل تکنولوژی در حال انجام مسئولیت است، کمی قبل متوجه نوعی شباهت میان خود و خانم ایوانکا ترامپ Trump شد و به همین دلیل تصمیم گرفت تا خودش را شبیه به دختر اول آمریکا کند! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی Hobby آخرین خبر خواهیم گفت.

خانم سارا اشمیت ۳۴ ساله، در مصاحبه‌ای با Inside Edition برخی توضیحاتی را در مورد آنکه چرا خودش را شبیه به دختر اول امریکا کرده است، اعلام کرد که بدین شرح می‌باشد:"من فکر می‌کنم او"ایوانکا ترامپ" زیبا و درجه یک می‌باشد و راه خودش را دارد. پس علتی برای شبیه نشدن نیست! "با این وجود وی شروع به انجام برخی عمل‌های پلاستیک در ناحیه چانه و کمر کرد چرا که هیچ شباهتی با دختر اول آمریکا نداشت و در این مورد این گونه گفت:"من می‌خواهم این کار را بکنم. من هیچ یک از این ویژگی‌ها را در خانم ایوانکا ترامپ نمی‌بینم".

علاقه خانم اشمیت به ایوانکا ترامپ، او را مجبور به انجام ۹ عمل جراحی در چهره و دیگر اقسام بدنش توسط آقای دکتر "فرانکلین رز" از تگزاس کرد.

لازم به ذکر است از زمانیکه آقای دونالد ترامپ موفق به کسب مقام ریاست جمهوری در آمریکا شد، خانم‌های زیادی هزاران دلار هزینه کردند تا بتوانند خودشان را شبیه به دختر اول آمریکا کنند؛ بنابراین خانم اشمیت اولین و آخرین آن‌ها نمی‌باشد.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

203815_356

203816_803

آیا این خبر مفید بود؟