کدخبر: 388607 ارسال پرینت 94

رکنا:امروزه اینکه مشخص کنید چه کسی تبلیغات شما را در وب سایت ها ببیند امری معمول و مرسوم به شمار می رود. اما یک شرکت روسی تصمیم گرفته این قابلیت را به دنیای بیلبوردهای فیزیکی هم بیاورد و تبلیغی طراحی کند که قادر باشد خودش را از چشم پلیس مخفی نماید. تبلیغ فوق در پاسخ به قانونی طراحی شده که اخیرا با تصویب دولت روسیه واردات مواد غذایی را از اتحادیه اروپا و ایالات متحده به این کشور ممنوع کرده است.

حجم ویدیو: 9.36M | مدت زمان ویدیو: 00:01:16

کسب و کار های بسیاری از وجود قانون Law یاد شده ضربه خورده اند که از جمله آن ها می توان به فروشگاه مواد غذایی ایتالیایی با نام Don Guilio Salumeria اشاره کرد. این فروشگاه برای تهیه و فروش محصولات مورد نظر خود به مشکلات فراوانی برخورده و در نتیجه شرکت تبلیغاتی به نام «۲۳» را موظف کرده تا برای رونق بخشیدن مجدد به فروشش چاره ای اندیشه کند.

راه حلی که آژانس تبلیغاتی مورد بحث ابداع نموده استفاده از بیلبوردی است که به تبلیغ محصولات وارداتی این فروشگاه برای مردم عادی می پردازد اما خودش را از چشم نیروهای پلیس، مخفی نگه می دارد.

آژانس مذکور برای این منظور دست به ایجاد تغییراتی در یک نرم افزار تشخیص چهره زده و قابلیت تشخیص یونیفورم و نشانه های پلیس Police کشور روسیه را به آن اضافه نموده تا در صورت نزدیک گشتن آن ها تبلیغ نمایش داده شده با آگهی عادی یک فروشگاه محصولات سنتی روسی جایگزین گردد.

در مورد میزان موفقیت روش فوق نمی توان اظهار نظر کرد چرا که در ویدئوی موجود عملکرد دستگاه آنقدر سریع نیست که بتوان مطمئن بود تبلیغات در نظر گرفته شده کاملا از دید افراد مورد نظر مصون خواهند بود، اما ایده به کار رفته توسط این شرکت خود به اندازه کافی جذاب است که بتوان از نارسایی های محدود عملکرد دستگاه چشم پوشی نمود.

برای نمونه تصور کنید در ایستگاه اتوبوسی منتظر ایستاده اید که دوربین هایش لوگوی تیم ورزشی مورد علاقه تان را از روی لباس شما تشخیص داده، سپس بیلبورد های موجود تبلیغات مربوط به بازی بعدی این تیم را برایتان به نمایش می گذارند.

یا بیلبوردی که با تشخیص عبور هر روزه خودروی شما از مقابلش برای رفتن به محل کار، در پایان هفته آگهی های مربوط به سفرهای آرامش بخش را ارائه کند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

ناگفته های تلخ پدر قاتل بنیتا از پسرش در چند قدمی اعدام + عکس

زنده شدن معجزه آسای خواهر و برادر مُرده در کلات مشهد

شوهر دوستم به من تجاوز کرد وقتی شکایت کردم، شوهرم مرا طلاق داد!

زنم از من حق سکوت می خواهد!

مالباخته‌ای که صاحب بنز و بی‌ام‌و شد + عکس

دزدیدن گل های روی سنگ قبر نازنین 12 ساله / رازی که نگفتنش از گفتنش تلخ تر است!

وقتی ابروی مصنوعی نخست وزیر کانادا کنده شد!+ فیلم

زنم خودش را به مدیر کاروان زیارتی باخت / وقتی عکس های زشت آنان را در کنار هم دیدم خشکم زد!

وقتی فهمیدم زن غریبه صیغه شوهرم است، دنیا روی سرم خراب شد!

شوهرم با دختر دایی اش همخوابی می کرد / راز 4 ساله حلقه نامزدی در دست عروس بی نوا

انکار همدستی در قتل بنیتا + عکس

شوهرم با زن صیغه ای اش به خواستگاری من آمده بود!

نگرانی از فاجعه انسانی در زابل

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها